Gwiazdy

Edyta Górniak hucznie obchodzi 50. urodziny. Zafundowała sobie kosztowny prezent

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Edyta Górniak

W listopadzie Edyta Górniak skończy 50 lat. Z tej okazji gwiazda postanowiła sprezentować sobie coś, o czym marzyła bardzo długo. Edyta Górniak od kilku tygodni przebywa poza granicami Polski, a swoją azjatycką przygodę rozpoczęła w Tajlandii. Teraz czas na spełnienie marzeń!

Edyta Górniak jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Od jakiegoś czasu artystka przebywa poza Polską, zwiedzając odległe kraje. Ma za sobą pobyt m.in. w Tajlandii, podczas którego opublikowała zaskakujący wpis w mediach społecznościowych. Podziękowała wrogom, dzięki którym zrozumiała, jaką wartościową jest osobą. Wokalistka wspomniała o "zdrajcach, kłamcach, oszustach i złodziejach", z którymi miała do czynienia w trakcie ziemskiej drogi, i którzy pomogli jej uświadomić sobie swoje zalety.

Dalszą część artykułu przeczytać pod poniższym wideo.

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej gościł ostatnio w cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?", w którym odpowiedział na kilka pytań:

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Edyta Górniak zafundowała sobie kosztowny prezent

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, jakie ma poglądy co do obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Artystka nie zdecydowała się na szczepienie, toteż przez długi czas nie mogła wyjeżdżać z Polski. Osiedliła się na Podhalu, które stało się dla niej ostoją. Kiedy tylko sytuacja umożliwiła jej podróżowanie, Edyta Górniak wyruszyła w świat. Gwiazda często powtarzała, że tęskni za Tajlandią, gdzie wielokrotnie spędzała wakacje. Toteż nikogo nie zdziwiło, że właśnie tam wybrała się kilkanaście tygodni temu.

W listopadzie Edyta Górniak będzie obchodziła 50. urodziny. Choć od tego wyjątkowego dnia dzieli ją jeszcze wiele dni, postanowiła rozpocząć świętowanie. Od lipca przebywa w podróży, jednak teraz z Tajlandii udała się do Dubaju.

"Sprawiłam sobie najpiękniejszy, bo ulubiony Prezent na moje listopadowe urodziny… Od Lipca jestem w ciągłej podróży, zwiedziłam wiele nadzwyczajnych miejsc i spotkałam kilka wyjątkowych Dusz. Jestem szczęśliwa, zdrowa i wdzięczna, że mogłam doświadczyć tyle piękna po 30 miesiącach niepodróżowania. Szczęśliwa także dlatego, że mogłam podarować sobie wyjątkowy prezent" - powiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Podróż relacjonuje za pośrednictwem instagramowego profilu, więc fani mogą na bieżąco śledzić wakacyjne destynacje gwiazdy. Edyta Górniak wydaje się zachwycona Dubajem. Niedawno udała się w rejs jachtem ku zachodzącemu słońcu. Ku zdziwieniu samej zainteresowanej, gwiazdę zauroczyło miasto, co podkreśla w instagramowych wpisach.

"Osobiście nie przepadam za miastami, ale to miasto... jest piękne" - napisała pod zdjęciem piętrzących się wieżowców.

Któż nie chciałby spędzać urodzin w tak urokliwych miejscach? Trzeba przyznać, że Edyta Górniak zafundowała sobie wspaniały, acz kosztowny prezent.

Edyta Górniak została studentką

W trakcie tajlandzkiej przygody Edyta Górniak podzieliła się zaskakującą informacją. Artystka została studentką! W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że uczesniczy w zajęciach w wyjątkowej szkole.

"Faktycznie, jestem obecnie studentem szkoły jogi. Zajęcia odbywają się od wczesnych godzin, bo już od 7:30 i trwają do wieczora. Poza wiedzą duchową chcę poznać trochę techniki, a także zapoznać się z wiedzą z dziedziny medycyny chińskiej, czyli jednej z najstarszych na Ziemi" - powiedziała.

Co ciekawe, Edyta Górniak podczas zorganizowanego w mediach społecznościowych Q&A opowiedziała o aktualnym stosunku do Kościoła. Czy wciąż uczestniczy w obrządkach? Tego dowiecie się z poniższego artykułu:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości