Gwiazdy

Edyta Herbuś zaskoczyła odważnymi zdjęciami. "Jest w tym piękno i poezja"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
https://www.instagram.com/edytaherbus/
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś zaskoczyła internautów postami, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Żywiołowa sesja zdjęciowa, plemienne tańce i egzotyczny makijaż. Czy to nowy styl tancerki? "Jest w tym piękno i poezja" - napisała.

Edyta Herbuś to jedna z najbardziej znanych tancerek w Polsce. Systematycznie pojawia się także w serialach i filmach, sprawdzając się w roli aktorki. Tym razem postanowiła zaskoczyć internautów kolejnym wcieleniem. W roli modelki zapozowała w wyjątkowo egzotycznej sesji i wyznała, czym jest dla niej piękno.

Edyta Herbuś o pięknie kobiecego ciała

Gwiazda wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że już jako dziecko wiedziała, że taniec będzie jej największą, życiową pasją. Co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych swoje solowe tańce i najróżniejsze stylizacje. Tym razem postawiła na naturalne barwy związane z ziemią i plemienne ruchy i fantazyjne dodatki. 

"Kiedy kobieta dobrze czuje się w swoim ciele , porusza się jak dzikie zwierzę, jest w tym piękno i poezja … Zaufaj temu, co jest" - napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie tancerka.

W kilka chwil pod postem Edyty Herbuś pojawiły się komentarze zachwyconych obserwatorów.

"Zjawiskowa, piękna i mądra- kobieta idealna" - napisał jeden z internautów.

"Potrzebujemy więcej takich ujęć Pani Edytko" - napisała fanka tancerki.

Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu"
Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu" Michał Meyer niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego narzeczona, która również jest aktorką, wydała na świat córkę, która z miejsca stała się oczkiem w głowie sławnych rodziców. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prowadzący "Mask Singer" opowiedział o dziewczynce i przyznał, że miałby lekkie obawy, gdyby w przyszłości chciała dołączyć do świata show-biznesu. - Nie chciałbym, żeby się nie przejmowała tym, co jakiś anonimowy świat o niej myśli, nie znając jej - powiedział.

Edyta Herbuś o tańcu

Edyta Herbuś nie ukrywa, że lubi łączyć swoją pasję do tańca i aktorstwa. Podkreśla bowiem, że we wcielaniu się w role pomaga jej łatwość ruchu, świadomość ciała i otwartość.

"Poczułam, że to jest taka pasja, która jest dla mnie jak drogowskaz. I to, że to razem ze mną dojrzewa, że się rozwija, że przyjmuje nowe formy, jest dla mnie naturalnym procesem dojrzewania mnie jako człowieka, jako kobiety. Taniec pomaga mi się wyrażać, poznawać siebie, doświadczać różnych rzeczy, określać swoje granice, swoją tożsamość, również jako kobieta, jako człowiek. Do tańca zawsze wracam z sentymentem" – powiedziała w wywiadzie dla Newseria Lifestyle Edyta Herbuś.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: https://www.instagram.com/edytaherbus/

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości