Gwiazdy

Edyta Pazura pokazała rodziców. "Jak dla mnie cały tata"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Edyta Pazura pokazała rodziców

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje zdjęcia z mężem i dziećmi, jednak mało mówi o swojej rodzinie. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie ze swoimi rodzicami. Do kogo jest bardziej podobna?

Edyta Pazura pochodzi z Krakowa. W 2007 r., kiedy miała zaledwie 19 lat, zaczęła pracę w WARSie, czyli wagonie restauracyjnym pociągu PKP relacji Warszawa-Gdańsk. Już pierwszego dnia miała okazję obsługiwać Cezarego Pazurę, który od razu zwrócił na nią uwagę.

Edyta Pazura pokazała rodziców na Instagramie

Edyta Pazura na początku nie była zainteresowana aktorem, jednak z czasem postanowiła dać mu szansę. Mimo dużej różnicy wieku para jest ze sobą do tej pory. W 2009 r. pobrali się, a kilka miesięcy później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Amelia.

W 2012 r. na świat przyszedł ich syn Antoni, a sześć lat później najmłodsza córeczka Rita. Edyta i Cezary Pazurowie często udostępniają w mediach społecznościowych zdjęcia swoich pociech i pokazują swoją codzienność.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Do kogo bardziej podobna jest Edyta Pazura?

Tym razem żona Cezarego Pazury zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z rodzicami. Do zdjęcia dodała opis:

"'Za każdym małym dzieckiem, które wierzy w siebie, stoi rodzic, który uwierzył pierwszy' – Matthew Jacobson" - czytamy.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy zastanawiali się, do kogo bardziej jest podobna Edyta Pazura.

"Rita to cała babcia", "Jest Pani podobna trochę do mamy i trochę do taty", "Jak dla mnie cały tata", "Wspaniała rodzinka, gratuluję", "Według mnie bardziej przypomina pani tatę, niż mamę, ale Rita faktycznie cała babcia" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości