Gwiazdy

Ewa Bem po śmierci córki traci wiarę w Boga. "Częściej wątpię, niż wierzę"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Wokalistka pięć lat temu pochowała ukochaną córkę

Ewa Bem w 2017 roku pochowała córkę, która zmarła w wyniku zachorowania na nowotwór. Wokalistka nigdy nie pogodziła się ze swoją stratą, a w najnowszym wywiadzie przyznała, że od chwili śmierci Pameli jej wiara w Boga przechodzi prawdziwy kryzys. "Bo czy on naprawdę istnieje, skoro pozwala na takie nieszczęście?" - pyta retorycznie gwiazda.

Ewa Bem to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Chociaż gwiazda święciła niebywałe sukcesy zawodowe, pięć lat temu musiała zmierzyć się z największą dla matki tragedią - śmiercią dziecka. Ewa Bem pożegnała wówczas ukochaną córkę, Pamelę Bem-Niedziałek, a jej świat wprost się załamał. Wokalistka na długi czas wycofała się z show-biznesu, zawiesiła też swoją karierę. Dopiero po czterech latach od śmierci córki Ewa Bem udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej stracie i powoli zaczęła się otwierać na nowe. Niedługo potem jej fani znów mogli ją zobaczyć również na scenie. Prowizoryczny powrót do normalności nie sprawił jednak, że gwiazda już jest szczęśliwa.

Ewa Bem przechodzi kryzys wiary po śmierci córki Pameli

Ewa Bem przed śmiercią córki była bardzo wierzącą osobą. W najnowszym wywiadzie wokalistka przyznała, że obecnie nie wie, czy jeszcze ufa Bogu. 

"Po śmierci Pamelki moja wiara się trochę rozkruszyła. I mam pewien problem w dialogu z Bogiem. Częściej wątpię, niż wierzę. Bo czy On naprawdę istnieje, skoro pozwala na takie nieszczęście?" – powiedziała w magazynie "Kobieta i życie".

Gwiazda nawiązała także do swojego powrotu do muzyki. Przypomnijmy, że Ewa Bem pierwszy raz od śmierci Pameli pojawiła się na scenie niecały rok temu, podczas XVII edycji Ladies' Jazz Festival w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

"Wróciłam na scenę, ale nie spodziewam się, żebym była jeszcze kiedykolwiek w pełni szczęśliwa" - spuentowała smutno.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Córka Ewy Bem była dziennikarką. Zmarła na nowotwór mózgu

Pamela Bem-Niedziałek zmarła w 2017 roku wieku 39 lat po długiej walce z chorobą nowotworową. Córka Ewy Bem miała raka mózgu i osierociła dwójkę dzieci: syna Tomka, który obecnie ma osiem lat oraz sześcioletnią dziś córeczkę Basię. W momencie śmierci Pameli Bem-Niedziałek, jej córka miała zaledwie kilka tygodni. W niedawnym wywiadzie Ewa Bem przyznała, że jej wnuki praktycznie nie pamiętają swojej mamy. 

Pamela Bem-Niedziałek była dziennikarką i wiele lat pracowała dla telewizji TVN. W 2013 roku wyszła za mąż za kolegę ze stacji, Jana Niedziałka. Ich ślub był szeroko komentowany w mediach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości