Gwiazdy

40. urodziny Ewy Chodakowskiej. "Chciałaś na 40-stkę być rakietą i jesteś!"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Viva"
Ewa Chodakowska kończy 40 lat

Kim jest Ewa Chodakowska? Jak wyglądały początki jej kariery w Polsce? Kim jest jej mąż? Poznaj historię najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce.

Trenerka, blogerka, prezenterka — Ewa Chodakowska wyróżnia się w polskim show-biznesie. Promuje sport i zdrowe odżywianie, motywuje miliony fanów. Jest autorką kilku książek, a wydała jeszcze więcej płyt DVD z treningami. Może poszczycić się rekordem Guinnessa w największym otwartym treningu fitness. Ewa Chodakowska świętuje 40. urodziny. Joanna Koroniewska już złożyła jej życzenia.

"Cudowności. Chciałaś na 40-stkę być rakietą i jesteś!" - napisała aktorka pod zdjęciem Ewy Chodakowskiej w bikini.

Ewa Chodakowska — rodzina, dom i początki kariery

Ewa Chodakowska pochodzi z Sanoka. Ma dwie siostry i brata. Jest najmłodsza z całej trójki rodzeństwa. Trenerka fitness jest bardzo związana ze swoją rodziną i chętnie pokazuje na Instagramie chwile z bliskimi. Jej siostra Magdalena zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak kobiety świętują razem urodziny. Ewa Chodakowska pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny, co sama podkreśliła kilka lat temu w wywiadzie dla "Vivy".

"Urodziłam się, kiedy rodzice byli już na rencie. Moja mama miała już 39 lat. W tamtych czasach to był już podeszły wiek jak na rodzenie. Ale moi rodzice jako ludzie głęboko wierzący, zdali się na wolę Boga. Moja rodzina jest bardzo katolicka i konserwatywna" - mówiła lata temu.

Ewa Chodakowska szkoliła się w Grecji. Jest absolwentką Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Tam też poznała swojego przyszłego męża — trenera personalnego Lefterisa Kavoukisa. Po powrocie do Polski tworzyła blogi o tematyce fitness, występowała jako gość "Dzień dobry TVN". Trenerka uczy swoje obserwatorki pewności siebie i akceptacji ciała.

"Pewność siebie, to nie IGNOROWANIE siebie i skupianie się na błędach innych, po to, żeby samej poczuć się lepiej. Pewność siebie to AKCEPTACJA SIEBIE i świadomość zmian, jakie zachodzą cały czas, W IMIĘ ROZWOJU" - pisała na Instagramie.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis. Historia miłości

Ewa Chodakowska tworzy związek z Lefterisem Kavoukisem od ponad dekady. Pobrali się w 2013 roku. Tworzą zgrany polsko-grecki duet. Poznali się w barze na jednej z greckich wysp.

"Prosto z portu, nie zważając na zmęczenie, wparowałam na plażę. Była piąta rano, miejsce wciąż tętniło życiem, a powietrze pachniało beztroską. Pierwszą osobą, na jaką wpadłam, był brat właściciela lokalu, mój Lefteris. Od tamtej pory pojawiał się na mojej drodze wielokrotnie, ale poza przyjacielskim 'cześć' nie podejmowaliśmy żadnej rozmowy. Zafascynowana wyspą, biegałam z aparatem w ręce i, nie zważając na kompletny brak talentu, fotografowałam dosłownie wszystko. Aż któregoś dnia zrobiłam przypadkiem zdjęcie właśnie Lefterisowi. Spojrzałam na wyświetlacz i po raz pierwszy pomyślałam: jaki fajny facet. Podeszłam do niego, mówiąc: 'złapałam cię', i czas jakby stanął w miejscu. Nie mogliśmy przestać rozmawiać. Poczułam, że spotkałam swojego człowieka" - przyznała w wywiadzie dla "Vivy" Ewa Chodakowska.

"Kiedy poznaliśmy się z Ewą, każde z nas miało własną wizję tego, jak powinna wyglądać rodzina. Ta wizja opierała się na tym, co zaobserwowaliśmy u swoich rodziców: jak oni się zachowywali, jak siebie traktowali, na jakich fundamentach zbudowali swoje małżeństwo. A ponieważ oboje pochodzimy z podobnych, kochających się domów, mieliśmy wspólny punkt odniesienia" - dodał mąż trenerki.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis, 2018 rok Źródło: MWMEDIA

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Viva"

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI-MWMEDIA

Pozostałe wiadomości