Ewa Chodakowska wpuściła kamery do swojego domu. Ma tam ogromną siłownię

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Dzień Dobry TVN"
Ewa Chodakowska pokazała, jak urządziła dom

Ewa Chodakowska pierwszy raz pokazała fanom, jak urządziła swój dom. Trenerka mieszka z mężem w dwupiętrowym warszawskim apartamencie. Kamera "Dzień Dobry TVN" zarejestrowała wnętrza, w jakich mieszka gwiazda. Zobaczcie, jak stworzyła swój azyl.

Ewa Chodakowska była podekscytowana wizytą telewizji w jej domu.

"Wpuszczam tutaj ekipę po raz pierwszy w życiu. Dom to jest mój azyl. To jest moja harmonia, cisza. Tutaj pracuję, tutaj tworzę, tutaj czytam" - powiedziała na wstępie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie na warszawskiej Woli
Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie na warszawskiej Woli Barbara Kurdej-Szatan była bohaterką ostatnich "Kulis Sławy". Aktorka zaprosiła kamery do swojego nowego apartamentu i pokazała go widzom. Przestronny taras z widokiem na Warszawę robi ogromne wrażenie. "Zrobimy tu sobie i kort tenisowy, i pole golfowe" - śmiała się gwiazda.

Ewa Chodakowska pokazała, jak mieszka. Oto co znajdziemy w jej domu

Mateusz Hładki zapukał do drzwi Ewy Chodakowskiej, by pokazać widzom "Dzień Dobry TVN", jak mieszka jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness. W jej domu panuje ład, choć gwiazda przyznała, że jest bałaganiarą.

Jestem bałaganiarą i przyznam się do tego, natomiast nie potrafię pracować w chaosie, więc muszę mieć porządek. Jedynym miejscem w domu, które jest naprawdę zabałaganione, jest moja garderoba i tam jest zawsze bałagan

W materiale dostępnym na stronie telewizji śniadaniowej zobaczycie m.in. jadalnię, salon z kominkiem, małżeńską sypialnię oraz łazienkę. W domu Ewy Chodakowskiej nie mogło zabraknąć siłowni.

Chyba nikogo nie zaskoczę. Muszę mieć taką przestrzeń w moim domu. Tak, wszystkie treningi odbywają się tutaj. Nie chodzę do fitness klubu i też chyba udowadniam, że w domu można. Moje materiały są specjalnie przygotowane tak, żeby nie wychodzić z domu i osiągać sukces 

Dom Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska ma w domu bardzo dużo książek. Czyta dużo o psychologii. Gwiazda udekorowała wnętrza obrazami i ozdobami w postaci wazonów, kwiatów i innych dodatków. Wszystko utrzymała w ciepłych barwach. Ewa Chodakowska nie pokazała swojej kuchni. Zdradziła, że nie przepada za gotowaniem.

Czego w jej domu nigdy nie może zabraknąć?

"Rodziny, męża, przyjaciół, na pewno nie rozbijałabym się o rzeczy materialne, ale bardziej o bliskich, bo taki dom z bliskimi można stworzyć wszędzie" - podkreśliła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Dzień Dobry TVN"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości