Gwiazdy

Ewa Minge poprawiła makijaż permanentny. "Musiałam odbyć drogę przez mękę"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Ewa Minge o świętach w dzieciństwie

Ewa Minge poprawiła swój stary, wieloletni makijaż permanentny, który był dość wyrazisty. Projektantka nie ukrywała, że bardzo ją męczył i dlatego ponad rok temu poddała się procesowi usunięcia starego makijażu, w którego miejsce teraz pojawił się nowy i delikatniejszy. Ewa Minge podkreśliła, że był to bardzo żmudny proces, jednak cierpliwość się opłaciła.

Ewa Minge jest jedną z gwiazd, które szczególnie dbają o urodę. Projektantka od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, które odbijają się na jej wyglądzie. Celebrytka stosuje nie tylko domową pielęgnację, ale także chętnie uczęszcza do kosmetyczek i gabinetów medycyny estetycznej, o czym otwarcie mówi. Kilka lat temu zdecydowała się także na makijaż permanentny, który jednak nie wyszedł zbyt dobrze. Teraz Ewa Minge zdecydowała się go poprawić.

Ewa Minge usunęła stary makijaż permanentny i zastąpiła go nowym

Ewa Minge jakiś czas temu zdecydowała się na wykonanie makijażu permanentnego, który jest wykonywany bardzo podobną techniką do robienia zwykłego tatuażu. Gwiazda miała wyraźnie podkoloryzowane usta, zrobione kreski na powiece oraz przyciemnione brwi. Teraz projektantka postanowiła nieco złagodzić efekt i w tym celu wybrała się do gabinetu medycyny estetycznej, czym pochwaliła się na Instagramie.

"Poprzedni mój makijaż wykończył nas obie, miałam wrażenie, że nigdy się to nie skończy. I oto nastąpił ten dzień kiedy mogłyśmy wreszcie zrobić nowy, delikatny, jasny, świetnie dobrany kolorem i kształtem. Makijaż permanentny nie powinien być mocny, widoczny, agresywny. Powinien dawać nam pewien rodzaj ściągi, którą zawsze możemy same wzmocnić. Oczywiście co kto lubi, bo to jego twarz i on ma się czuć z tym dobrze" - napisała w najnowszym poście.

Dodała także, w takich kwestiach najważniejsza jest cierpliwość, której kiedyś nie miała. Przyznała też, że poprawianie starego makijażu, który był "głęboki i uparty" zajęło jej kosmetolożce ponad rok.

"W pewnych kwestiach cierpliwość to zaleta. Kiedyś byłam niecierpliwa i w konsekwencji dzisiaj musiałam odbyć drogę przez mękę, a mówimy przecież o naszej twarzy" - zakończyła.

Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznejŹródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Minge pokazała się fanom w naturalnej wersji

Niedawno Ewa Minge pokazała się fanom bez ściankowego makijażu. Projektantka tym samym poruszyła temat piękna i nieprzyjemnych komentarzy, które od lat słyszy na temat swojego wyglądu. Gwiazda wyjaśniła, że ma sporo problemów zdrowotnych, między innymi sezonowe alergie, które znacząco wpływają na stan jej cery.

"Nie samym pięknem człowiek żyje... Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia... wątroba nie przerabia leków. I gdybym musiała wyjść na jakiś event, nałożyć makijaż, zakamuflować i mamy monstrum gotowe. A przecież bywamy różni, różnie się czujemy, mamy lepsze i gorsze dni, a zobowiązania niestety nie wszystkie są możliwe do przełożenia. Po takim wstępnym stanie potężnego swędzenia, pieczenia, pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli. Bywa pięknie i bywa potwornie, ale nie jest to powód ani do wstydu, ani do hejtu. Człowiek jest ułomny, a piękno umowne. Ostatnio koleżanka alergia atakuje mnie częściej jak szczęście, dobrze, że mam okres pracy w domu... A w okularach słonecznych... inna kobieta" - pisała wówczas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZYK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości