Gwiazdy

Ewa Minge w szczerym wpisie o samotności i przyjaźni. "Bieda pokaże prawdziwych przyjaciół"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Ewa Minge szczerze o samotności i przyjaźni

Ewa Minge jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z internautami fragmentami życia prywatnego, zawodowego, ale także przemyśleniami na temat otaczającego ją świata. W najnowszym wpisie dotknęła delikatnej materii, jaką jest samotność. Jej słowa o przyjaźni trafiły prosto w serca fanów.

Ewa Minge jest projektantką mody, jednak z wykształcenia bliżej jej do kulturoznawczyni i historyczki sztuki. Gwiazda porzuciła drogę naukową, by oddać się w pełni swojej pasji. Projektantka luksusowych kolekcji ubraniowych zajmuje się również dbaniem o wizerunek. Odpowiadała m.in. za garderobę Jolanty Kwaśniewskiej, żony Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego.

Ewa Minge o samotności i szczerej przyjaźni

Jednak nie samą modą człowiek żyje. Ewa Minge zjednała sobie serca fanów niezwykłą szczerością, której daje upust w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie na koncie gwiazdy na Instagramie można przeczytać wpisy dotyczące codzienności, ale także poważnych tematów. Niedawno Ewa Minge podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat samotności.

"Samotność bywa wyborem lub wypadkową wyborów. Któregoś dnia zauważasz, że nie jesteś człowiekiem a świetną inwestycją, zbiorem cudzych marzeń" - zaczęła.

Słowa były punktem wyjścia do rozważań na temat ludzi, którymi na co dzień się otacza. Jak się okazuje, w świecie show-biznesu odnalezienie prawdziwych przyjaciół nie jest łatwym zadaniem. Zdaniem Ewy Minge, ludzie niekiedy chcą wykorzystać popularność i czerpać korzyści ze znajomości z gwiazdą.

"Dookoła las rąk, każdy chce być twoim przyjacielem, ale nikt nie chce się z tobą przyjaźnić. Przyjaźń czy miłość wymagają symbiozy, cierpliwości, delikatności. Związki międzyludzkie w dzisiejszych czasach są policzalne, na lajki, konto w banku czy czerwone Ferrari. Czasem warto przeprowadzić eksperyment, kim jesteś dla drugiego człowieka na skraju przepaści. Bieda pokaże prawdziwych przyjaciół" - napisała.

Ewa Minge podkreśliła, że miała w życiu szczęście spotkać osoby, które są z nią bez względu na to, czym zajmuje się zawodowo. Dodała, że pomimo otaczających ją ważnych ludzi, samotność jej towarzyszy, choć w tym przypadku nie wypowiada się o niej w sposób negatywny - wręcz przeciwnie.

"Jestem szczęściarą, bo miał mi kto zrobić to zdjęcie. Moja samotność jest pełna ludzi, bo człowiek nie jest wypełnieniem pustki a filarem. Między tymi filarami jest nasza wolna przestrzeń. Nie jest łatwo spotkać człowieka, który bez wrzawy stanie się naszym światem, ale możemy spotkać wielu ludzi, którzy ten świat z nami tworzą. Fajnych ludzi obok, nam wszystkim życzę" - dodała na koniec Ewa Minge.

Joanna Przetakiewicz o niezależności
Joanna Przetakiewicz o niezależności Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Minge - życie prywatne

Ewa Minge była zamężna. Z pierwsze małżeństwa, które zakończyło się rozwodem, ma dwóch synów - starszego Oskara i młodszego Gaspara. Projektantka jest dumna z dzieci, co często podkreśla w publikowanych wpisach. W 2017 roku ponownie wyszła za mąż, tym razem za partnera biznesowego Jerzego Woźniaka. Ewa Minge zmagała się z problemami zdrowotnymi. Od urodzenia zmaga się z niedorozwojem wątroby, natomiast w 2008 roku zdiagnozowano u niej białaczkę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości