Gwiazdy

Ewa Pacuła wypoczywa z rodziną na wakacjach. Romantyczne zdjęcie z mężem

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Ewa Pacuła z rodziną na zagranicznych wakacjach

Ewa Pacuła spędza wakacje poza granicami kraju. Modelka i prezenterka spakowała walizki i zabrała rodzinę na Florydę. Opublikowała zdjęcia, na których pozuje u boku męża. Oboje wyglądają niczym zakochani nastolatkowie!

Ewa Pacuła jest polską modelką, prezenterką i niezawodową aktorką. Karierę rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych, mając zaledwie 19 lat. Brała udział w pokazach mody, w tym m.in. marki Emporio Armaniego oraz w licznych sesjach zdjęciowych. Choć zaproponowano jej pracę w Paryżu, zrezygnowała z niej i postanowiła wrócić do Polski. Była żoną Przemysława Salety, z którym doczekała się córki Nicoli. Dziewczyna choruje na ciężką niewydolność nerek. Przemysław Saleta, by ratować życie córki, ofiarował jej własny narząd do przeszczepu.

Ewa Pacuła z mężem na wakacjach

Ewa Pacuła od wielu lat związana jest z Maciejem Zielińskim. Para doczekała się dwóch córek: Zuzi i Poli. Wszyscy wyjechali właśnie na upragnione wakacje. Modelka dba o swoją prywatność, unika też pojawiania się na ściankach. Teraz zrobiła wyjątek i opublikowała kilka zdjęć. Fotografie zostały zrobione na plaży i ukazują Ewę Pacułę w objęciach ukochanego męża. Para wygląda na naprawdę zakochaną. Pomimo upływu lat, wciąż widać, że łączy ich gorące uczucie.

"Golden sunset" - napisała Ewa Pacuła.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Pacuła partner, życie prywatne

Ewa Pacuła związała się z biznesmenem Maciejem Zielińskim niedługo po rozstaniu z Przemysławem Saletą. Choć para jest ze sobą ponad 13 lat, dopiero w 2021 roku zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Modelka nie relacjonowała każdego etapu przygotowań do tej wyjątkowej chwili. Kiedy było już po wszystkim, opublikowała zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Co ciekawe, Ewa Pacuła jest siostrą aktorki Joanny Pacuły, która od lat 80. mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. To dzięki jej wsparciu młodsza siostra postanowiła zrobić karierę w modelingu. Joanna Pacuła uznawana była za następczynię Poli Negri. Zagrała w takich produkcjach, jak "Akcja pod Arsenałem" oraz w kultowym serialu "Dom".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości