Gwiazdy

Premiera filmu "Fucking Bornholm". Odmieniony Maciej Stuhr pozuje z żoną

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Odmieniony Maciej Stuhr na premierze filmu "Fucking Bornholm"

Na premierze filmu "Fucking Bornholm" pojawiły się znane gwiazdy. Wśród nich m.in. Maciej Stuhr z żoną. Aktor ostatnio diametralnie zmienił wizerunek. Jak prezentował się w obiektywie fotoreporterów?

Uroczysta premiera filmu "Fucking Bornholm" odbyła się 5 maja 2022 roku. Reżyserem obrazu jest Anna Kazejak. "Fucking Bornholm" powstał na podstawie słuchowiska nagrodzonego Bestsellerem Empiku. W filmie wystąpili m.in. Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Grzegorz Damięcki, Jaśmina Polak, Magnus Krepper, Marcel Sikora, Oliwier Grzegorzewski, Borys Bartłomiejczyk. Jak prezentowali się na premierze produkcji?

Premiera "Fucking Bornholm" - Maciej Stuhr z żoną. Kim jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr?

Maciej Stuhr niedawno postanowił diametralnie zmienić wizerunek. Swoją metamorfozą bardzo zaskoczył fanów. Aktor zdecydował się na ogolenie głowy i zapuszczenie gęstej brody. Odtwórca jednej z głównych ról w filmie "Fucking Bornholm" wybrał się na premierę obrazu w towarzystwie żony Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr.

Kobieta chętnie pozowała w ramionach elegancko ubranego ukochanego. Żona aktora postawiła na wzorzystą sukienkę, skórzaną ramoneskę i drobną torebkę na łańcuszku.

Premiera filmu "Fucking Bornholm". Odmieniony Maciej Stuhr pozuje z żoną
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Odmieniony Maciej Stuhr pozuje z żoną Źródło: MWMEDIA

Para wzięła ślub w 2015 roku. Mają syna Tadeusza, który przyszedł na świat roku później. Mieszkają na warszawskim Żoliborzu. Katarzyna Błażejewska - Stuhr jest psychodietetykiem i współzałożycielką fundacji "Kobiety bez diety" oraz autorką serii książek o zdrowym odżywianiu.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"

Premiera "Fucking Bornholm" - kreacje gwiazd

Wśród gości na premierze filmu "Fucking Bornholm" znaleźli się odtwórcy głównych ról Maciej Stuhr, Jaśmina Polak, Grzegorz Damięcki, a także inni aktorzy i gwiazdy. M.in. Magnus Krepper, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Sandra Staniszewska-Herbich, Bovska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marta Kuligowska, Piotr Trojan, Jowita Budnik.

Jak wyglądali? Uwagę wszystkich przykuła Sandra Staniszewska-Herbich, która miała na sobie długi jasny płaszcz, białą koszulkę i krótką spódniczkę w tym samym kolorze. Magdalena Popławska założyła czarną marynarkę, golf w paski i białe spodnie. Jej siostra, Aleksandra Popławska, zaprezentowała się w brązowym garniturze. Na wspólnym zdjęciu widać, jak bardzo są do siebie podobne. Zobaczcie naszą galerię:

Premiera filmu "Fucking Bornholm". Sandra Staniszewska-Herbich
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Sandra Staniszewska-Herbich Źródło: MWMEDIA
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska,
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska Źródło: MWMEDIA
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Grzegorz Damięcki
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Grzegorz Damięcki Źródło: MWMEDIA
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Jaśmina Polak
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Jaśmina Polak Źródło: MWMEDIA
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Bovska
Premiera filmu "Fucking Bornholm". Bovska Źródło: MWMEDIA

Premiera "Fucking Bornholm" - o czym jest film?

Film "Fucking Bornholm" opowiada historię Mai i Huberta (Maciej Stuhr i Agnieszka Grochowska) - dobrze sytuowanego małżeństwa z dwojgiem dzieci. Razem z dwójką przyjaciół wybrali się na majówkę na Bornholm. Dawid (Grzegorz Damięcki) zabrał ze sobą synka i nową partnerkę – Ninę (Jaśmina Polak). Atrakcyjna i wyzwolona kobieta wnosi do towarzystwa spore zamieszanie. Atmosfera psuje się jeszcze bardziej, gdy dochodzi do incydentu między dziećmi. Próba wyjaśnienia sytuacji ujawnia wiele napięć: kryzys w małżeństwie Mai i Huberta, niedopasowanie Dawida i Niny i inne problemy.

Zobacz zwiastun filmu:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości