Gwiazdy

Gabriela Muskała na zdjęciu z tatą. "Bardzo przypomina Andrzeja Rosiewicza"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Gabriela Muskała

Gabriela Muskała to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek teatralnych. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie z tatą. Wspólnie spędzili czas na łonie natury. Internauci zachwyceni naturalnością i szczerością na fotografii.

Aktorka, choć jest obecna w mediach społecznościowych, skrzętnie chroni swoją popularność i z wielką rozwagą podchodzi do wszystkich publikowanych przez siebie treści. Tym bardziej jej obserwatorów ucieszyły rodzinne zdjęcia i uchylenie rąbka domowej tajemnicy. 

Gabriela Muskała pokazała tatę

Gabriela Muskała niewiele publicznie mówi o swoim życiu, związkach i planach związanych z rodziną i przyjaciółmi. Była żoną reżysera Grzegorza Zglińskiego. Widzowie przed telewizorami mogli zobaczyć ją w takich produkcjach jak "Janosik", "Prawo Agaty", "Moje córki krowy", czy "Królestwo Kobiet". 

W czwartek, 19 maja, aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swoim tatą przedstawiające ich wycieczkę górską. Na podstawie oznaczeń na zdjęciu możemy się domyślić, że wspólnie spędzają czas w Świeradowie-Zdroju. 

"Czas z tatą" - napisała krótko pod zdjęciem aktorka.

Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych
Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych Danuta Stenka, która w serialu "Nieobecni" gra matkę zaginionej przed laty córki, zaangażowała się w akcję Fundacji Itaka. Aktorka włączyła się w serię spotów, kierowanych do rzeczywistych zaginionych.

Gabriela Muskała - życie prywatne i rodzina

Gabriela Muskała jest dramatopisarką i aktorką. Ukończyła wydział aktorski w Państwowej Szkole Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Już na drugim roku studiów zadebiutowała w musicalu “Ania z Zielonego Wzgórza” grając główną rolę. Niemal w tym samym czasie została laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Najczęściej możemy zobaczyć ją na deskach teatrów. 

Choć aktorka nie prowadzi medialnego życia, na Instagramie zebrała spore grono wiernych fanów i bacznych obserwatorów. Zdjęcie z tatą sprawiło, że pojawiło się wiele wspierających i życzliwych komentarzy. 

"Bezcenny czas" - napisała jedna z internautek. 

"Pani tata bardzo przypomina Pana Andrzeja Rosiewicza" - dodała inna obserwatorka aktorki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości