Gwiazdy

Harry Styles i Olivia Wilde zachwycili w Wenecji. Promują film "Nie martw się kochanie"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Harry Styles i Olivia Wilde promują film "Nie martw się kochanie"

Film "Nie martw się, kochanie" był pokazywany na festiwalu w Wenecji jako wydarzenie specjalne. W wydarzeniu wzięli udział aktorzy i twórcy związani z produkcją m.in. Florence Pugh, Chris Pine, Olivia Wilde, Sydney Chandler i Harry Styles.

Film "Nie martw się, kochanie" od dłuższego czasu wzbudza sensację wśród kinomaniaków. Najpierw o filmie zrobiło się głośno po zwolnieniu Shii LaBeoufa, który miał grać głównego bohatera. Później media obiegła wiadomość o romansie między reżyserką Olivią Wilde a grającym w filmie wokalistą Harrym Stylesem. Przed premierą kinową film zadebiutował na festiwalu w Wenecji. 

"Nie martw się kochanie" - Harry Styles, Olivia Wilde, Florence Pugh na festiwalu w Wenecji

"Nie martw się, kochanie" to film pokazywany w Wenecji poza konkursem jako wydarzenie specjalne. Na pokazie pojawiły się gwiazdy produkcji Nick Kroll, Florence Pugh, Chris Pine, Olivia Wilde, Sydney Chandler, Harry Styles i Gemma Chan. Na jakie stylizacje postawili?

Panowie zainspirowali się modą lat 50, w których rozgrywa się film "Nie martw się kochanie". Harry Styles, który zapowiedział, że zamierza sobie zrobić przerwę od aktorstwa, wybrał granatowy garnitur z dwurzędową marynarką i błękitną koszulą z długimi kołnierzykami. Nick Kroll wybrał marynarkę w kolorze niebieskim, a Chris Pine postawił na brąz i beż. Wśród pań dominowały długie kreacje. Olivia Wilde wybrała suknię w żółtym kolorze, a Florence Pugh body z tiulowym dołem ozdobionym cekinami.

Zobaczcie stylizacje gwiazd filmu "Nie martw się kochanie" na festiwalu w Wenecji.

Festiwal filmowy w Wenecji. Olivia Wilde
Festiwal filmowy w Wenecji. Olivia Wilde na czerwonym dywanie Źródło: Getty Images
Festiwal filmowy w Wenecji. Nick Kroll, Florence Pugh, Chris Pine, Olivia Wilde, Sydney Chandler, Harry Styles i Gemma Chan
Festiwal filmowy w Wenecji. Nick Kroll, Florence Pugh, Chris Pine, Olivia Wilde, Sydney Chandler, Harry Styles i Gemma Chan Źródło: Getty Images
Festiwal filmowy w Wenecji. Chris Pine, Olivia Wilde, Sydney Chandler, Harry Styles, Gemma Chan
Festiwal filmowy w Wenecji. Chris Pine, Olivia Wilde, Sydney Chandler, Harry Styles, Gemma Chan Źródło: Getty Images
Festiwal filmowy w Wenecji. Chris Pine, Olivia Wilde, Harry Styles, Gemma Chan
Festiwal filmowy w Wenecji. Chris Pine, Olivia Wilde, Harry Styles, Gemma Chan Źródło: Getty Images
Festiwal filmowy w Wenecji. Chris Pine, Olivia Wilde, Harry Styles, Gemma Chan
Festiwal filmowy w Wenecji. Chris Pine, Olivia Wilde, Harry Styles, Gemma Chan Źródło: Getty Images
Festiwal filmowy w Wenecji. Chris Pine, Olivia Wilde, Harry Styles, Gemma Chan
Festiwal filmowy w Wenecji. Chris Pine, Olivia Wilde, Harry Styles, Gemma Chan Źródło: Getty Images
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" na światowej premierze w Amsterdamie opowiedziały o pracy nad serialem Źródło: "Co Za Tydzień"

"Nie martw się, kochanie" - o czym jest film?

Film "Nie martw się kochanie" opowiada historię małżeństwa Alice i Jacka, które mieszka w utopijnym miasteczku pracowniczym Victory w latach 50. XX wieku. Jest to eksperymentalne miejsce stworzone dla zatrudnionych przy ściśle tajnym Projekcie Victory oraz ich rodzin. Projektem kieruje Frank – korporacyjny wizjoner i trener motywacyjny. Mężczyźni spędzają każdy dzień w siedzibie Projektu Victory, pracując nad "rozwojem nowoczesnych materiałów". Ich żony zaś – w tym elegancka partnerka Franka, Shelley – cieszą się luksusami swojego osiedla.

Życie w nim jest doskonałe, a potrzeby każdego mieszkańca są zaspokajane przez pracodawców. W zamian proszą oni tylko o dyskrecję i niekwestionowane oddanie sprawie Victory. Pod fasadą idylli kryje się coś strasznego. Alice czuje się w obowiązku sprawdzić, czym zajmują się pracownicy Victory i dlaczego. Co tak naprawdę dzieje się w tym raju?

Zobacz zwiastun:

"Nie martw się, kochanie" - kiedy premiera?

Film "Nie martw się, kochanie" trafi do kin 23 września. Dystrybutorem filmu jest Warner Bros.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości