Hanna Zborowska i jej były mąż zjednoczyli się dla córki. "Fajnie, że macie normalny kontakt"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Hanna Zborowska po rozstaniu ma dobry kontakt z ojcem swoich córek

Hanna Zborowska uporała się z rozwodem, ale bała się, jak rozstanie wpłynie na jej dzieci. Siostra Zosi Zborowskiej-Wrony ma dwie córki. Jedna z nich skończyła 10 lat. Na jej urodzinach nie zabrakło jednak taty. Internauci chwalą postawę byłych małżonków. Zobaczcie ich rodzinne zdjęcia i jak się zmienili przez ostatnich 10 lat.

Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej wyjechała na studia do Brazylii. Tam poznała swojego przyszłego męża Daniela Nevesa. Po ślubie zostali rodzicami dwóch dziewczynek. Po 14 latach małżeństwa postanowili się rozstać. Hanna Zborowska w podcaście "Tato, no weź" wyznała, że najtrudniejsze w rozwodzie jest to, że cierpią przy tym dzieci. Swoim córkom wytłumaczyła, że nie powinny obwiniać się o rozpad związku ich rodziców.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Wiktor Zborowski o byciu dziadkiem i relacji z wnuczkami. "Bardzo za nimi tęsknię"
Wiktor Zborowski o byciu dziadkiem i relacji z wnuczkami. "Bardzo za nimi tęsknię" Wiktor Zborowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział, o jakim tym jest dziadkiem. Słynny aktor nie ukrywał, że bardzo kocha swoje trzy wnuczki, które są dla niego całym światem

Hanna Zborowska ułożyła relację z byłym mężem dla dobra córek

Rozwód pary nastąpił w 2021 roku po trzech latach ratowania małżeństwa i terapii. Hanna Zborowska w tym samym podcaście powiedziała, że najbardziej boli ją to, że rozpad jej związku będzie miał wpływ na córki.

Do tej pory cierpię bardzo, jak myślę o tym, że ja i mój były mąż byliśmy na tyle głupi, że przysporzyliśmy tyle cierpienia głównie naszej starszej córce. Bardzo mi jest z tego powodu ciężko i staramy się mieć jak najlepsze stosunki między sobą, żeby jakoś to jej "unormalnić", tę całą sytuację. Wtedy się "szczęśliwie" złożyło, że mama jej najbliższej przyjaciółki też się rozstała, więc dla mojej córki to było takie normalne: "Aha, teraz się rozstajemy"

Byli małżonkowie udowodnili, że dla dobra dziecka można utrzymywać przyjazną relację. Oboje z byłym mężem świętowali razem urodziny starszej córki. Zobaczcie poniżej.

Hanna Zborowska świętuje urodziny córki z byłym mężem

Hanna Zborowska pokazała rodzinne zdjęcie ze świętowania urodzin córeczki. Rodzice Niny postarali się, aby zapamiętała ten dzień.

"Moja Ninusia kończy 10 lat. Życzę ci, żebyś była bardzo szczęśliwa!" - napisała mama solenizantki.

"Kocham najmocniej" skomentowała Zosia Zborowska-Wrona.

Internauci podkreślili to, że rodzice Niny wyszli z rozwodu z klasą.

"Fajnie, że mimo że osobno, to i tak potraficie się zjednoczyć w takim dniu" - komentowali.

"Miło zobaczyć pana Daniela", "Fajnie, że macie normalny kontakt" - dodali fani.

Warto przesunąć post Hanny Zborowskiej i zobaczyć też drugie zdjęcie, które zamieściła. Fotografia jest z roczku ich córeczki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości