Gwiazdy

Hubert Urbański zaskoczył stylizacją. Fani pytają: Czyli tak wygląda milion złotych?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Hubert Urbański podczas pokazu mody męskiej

Styl Huberta Urbańskiego wiele osób opisałoby jako klasyczny. Prowadzący "Milionerów" najczęściej widywany jest w eleganckich garniturach. Zdjęcie, które opublikował w mediach społecznościowych, wywołało ogromne zamieszanie. Wszystko przez niespodziewany dobór stroju. 

Niezmiennie przez długie lata Hubert Urbański z wielką dbałością podchodził do kwestii swojego wizerunku. W przypadku dziennikarza nie było mowy o wpadkach stylistycznych. Właśnie dlatego internautów zaskoczyła fotografia, która pojawiła się na Instagramie. "I już nie ma głupiego tłumaczenia w szatni: przepraszam, nie wiedziałem, że to pana garnitur" - skomentował Hubert Urbański. 

Hubert Urbański zmienił wizerunek? 

Klasyczny i elegancki styl dziennikarza był wielokrotnie doceniany i opisywany. W jednym z artykułów zamieszczonych na stronie internetowej sklepu z garniturami napisano: 

"Stylizacje Urbańskiego, tak w telewizji, jak i w życiu prywatnym, są zawsze perfekcyjnie przygotowane. Idealnie skrojone garnitury uszyte z najlepszych materiałów, wyróżniają się klasyczną elegancją. Urbański najczęściej wybiera garnitury w odcieniach szarości i granatu, raczej gładkie, jednak czasem pozwalał sobie na delikatny wzór – kratkę lub paski".

Hubert Urbański swoim zdjęciem dodanym na Instagram zaskoczył zdecydowaną większość internautów. Tym razem bowiem, garnitur, który wybrał, znacząco odbiegał od stylu klasycznego - białe spodnie z czarnym printem i wielkimi literami składającymi się w imię i nazwisko dziennikarza. Choć dolna część stylizacji była krzykliwa, najwięcej uwagi warto poświęcić marynarce, na której widnieje wielka, poprzecznie położona podobizna prezentera "Milionerów". 

Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie
Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie Alan Andersz w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o powrocie do zdrowia po wypadku, jakiego doznał 10 lat temu. Dodał, że najbardziej pamięta pierwszy seks. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Huber Urbański zaskoczył stylizacją

Jak można było się spodziewać, zdjęcie Huberta Urbańskiego w zdumiewającym tempie obiegło polski Internet. Fani dziennikarza z zaskoczeniem, ale również uśmiechem odebrali post w mediach społecznościowych. 

"Czyli tak wygląda milion złotych?" - zażartował w komentarzu  pod zdjęciem na Instagramie jeden z fanów dziennikarza. 

"Świetny przykład na to, jak można się popisać i wyjść z sytuacji z twarzą" - skomentował inny obserwator Huberta Urbańskiego. 

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości