Isis Gee zmieniła się nie do poznania. Ma 50 lat i wygląda niczym żywa Barbie

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Isis Gee przeszła metamorfozę

Isis Gee już dawno wycofała się z polskiego show-biznesu. Celebrytka, która w 2008 roku reprezentowała nasz kraj na Eurowizji obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, a niedawno skończyła 50 lat. Czym się dziś zajmuje i jak wygląda? Sprawdzamy.

Isis Gee zawojowała polski show-biznes na początku lat 2000. Wokalistka wpisywała się wówczas swoim wyglądem w pasujące na świecie trendy: miała tlenione blond włosy, bardzo mocną opaleniznę i długie sztuczne paznokcie. Niektórzy porównywali ją do Paris Hilton, jednak tak naprawdę celebrytka od początku wzbudzała wiele kontrowersji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Isis Gee była jedną z najpopularniejszych celebrytek lat 2000.

Isis Gee urodziła się w Stanach Zjednoczonych, a do Polski przyjechała w 2004 roku. To właśnie w naszym kraju poznała miłość swojego życia - Adama Gołębiowskiego. Para pobrała się, a wokalistka stała się niemalże od razu pełnoprawną bywalczynią polskich salonów. Wydała wówczas swój debiutancki album, który odbił się szerokim echem.

Chociaż wiele osób zarzucało Isis Gee, że nie ma talentu wokalnego, celebrytce udało się przebić na rynku. Amerykanka wystapiła w "Tańcu z gwiazdami", a nawet reprezentowała nawet nasz kraj podczas Eurowizji w 2008 roku. Niestety nie dostała się jednak do finału konkursu i ostatecznie zajęła aż 24. miejsce.

Isis Gee w "Tańcu z gwiazdami"
Isis Gee w "Tańcu z gwiazdami" Isis Gee w "Tańcu z gwiazdami" Źródło: MWMEDIA

Porażka na Eurowizji zwiastowała szybki upadek Isis Gee, jednak artystka uparcie się nie poddawała i ciągle starała się realizować swoje pasje. W 2017 roku zdecydowała się wycofać z show-biznesu i zajęła się zupełnie czymś innym.

Dziś Isis Gee wygląda niczym żywa wersja lalki Barbie

Isis Gee założyła swoją własną markę kosmetyczną, która działa do tej pory. Warto podkreślić, że firma jest obecna także na rynku... rosyjskim. Celebrytka nie mieszka już jednak ani w Polsce, ani w Europie. Isis Gee wróciła bowiem do Stanów Zjednoczonych i kontynuuje swoją karierę w sieci, tym razem jako influencerka.

Kobieta na Instagramie posługuje się swoim prawdziwym imieniem Tamara i dalej realizuje się w muzyce. Jej profil śledzi obecnie 11 tysięcy osób. Isis Gee kilka miesięcy temu skończyła 50 lat i dzięki zdjęciom wiemy, że pasjonuje się też sportem i medycyną estetyczną. Nie da się bowiem ukryć, że celebrytka dziś nie przypomina starej wersji siebie i wygląda niczym żywa wersja lalki Barbie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości