Iwona Cichosz urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Iwona Cichosz urodziła

Iwona Cichosz zaskoczyła internautów ostatnim postem. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z noworodkiem. Okazało się, że aktorka urodziła 8 maja drugie dziecko. Miss Świata Głuchych 2016 zdradziła płeć i imię maleństwa. W komentarzach posypały się gratulacje.

Iwona Cichosz w 2016 r. została okrzykniętą Miss Świata Głuchych. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa. Wystąpiła w tanecznym programie, a także oczarowała widzów w jednym z seriali. Prywatnie Iwona Cichosz 9 września 2019 r. poślubiła Trulsa S. Yggesetha. 

Iwona Cichosz urodziła drugie dziecko

Para poznała się w Atenach na konferencji, gdzie spędzili razem 3 dni. Już w lipcu 2020 r. małżeństwo powitało na świecie swoje pierwsze dziecko — syna Antoniego. Niedługo później, bo już na początku grudnia 2021 r. Iwona Cichosz opublikowała na Instagramie zdjęcie w dziecięcym pokoju, na którym widać jej lekko zaokrąglony brzuszek.

Tym samym aktorka przekazała informację, że wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Teraz Iwona Cichosz wraz z mężem mają prawdziwy powód do świętowania. 8 maja Miss Świata Głuchych powitała na świecie córeczkę — Klarę.

Zobacz wideo:

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Iwona Cichosz zdradziła płeć i imię dziecka

Dumna mama podzieliła się z internautami tą informacją. Dodała na Instagramie zdjęcie z maleństwem.

"Nasza piękna Klara przyszła na świat w Światowy Dzień Matki - 8 maja" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od fanów i bliskich Iwony Cichosz.

"Moje gratulacje kochani", "Dużo szczęścia dla was", "Piękne imię wybraliście", "Cudowna informacja, gratulacje silna mamo", "Niech Klara się zdrowo chowa i zdrówka dla mamy", "Tworzycie wspaniałą rodzinkę" - czytamy.

My również dołączamy się do życzeń. Mamy nadzieję, że niebawem aktorka pokaże więcej wspólnych zdjęć.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości