Gwiazdy

Jacek Kopczyński pokazał, jak wyrośli jego synowie. Czy przyrodni bracia dobrze się dogadują?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jacek Kopczyński pokazał synów. Jeden z nich jest też dzieckiem Patrycji Markowskiej

Jacek Kopczyński pochwalił się zdjęciem ze swoimi dziećmi. Aktor ma dorosłego już syna z pierwszego małżeństwa i drugiego, który jest owocem jego związku z Patrycją Markowską. Jacek Kopczyński pokazał, ile znaczą dla niego synowie. Jak wyrosły jego pociechy?

Jacek Kopczyński od wielu lat pozostaje w związku z piosenkarką Patrycją Markowską. Para ma 14-letniego syna Filipa. Chłopak ma starszego przyrodniego brata. Maksymilian to syn aktora i jego byłej żony. 19 maja obchodził 19. urodziny, a jego tata wyznał mu miłość na Instagramie: "Synku mój, sto lat! Wszystkiego, czego sobie zamarzysz. Kocham Cię". Aktor ma bliską więź ze swoimi dziećmi. Stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu.

Jacek Kopczyński pokazał synów. Jaką mają ze sobą relację?

Jacek Kopczyński często pokazuje zdjęcia swoich synów. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak zmieniali się przez lata. Aktor zabiera ich na męskie wypady np. na kemping. Widać, że przyrodni bracia bardzo chętnie spędzają razem czas. Z okazji urodzin Maksymiliana, syn Patrycji Markowskiej przesłał wzruszające życzenia bratu, pisząc na Instagramie, że zawsze będzie dla niego przykładem.

Z profili instagramowych chłopaków wynika, że Filip pasjonuje się fotografią, a jego starszy brat tworzy muzykę. W sieci można znaleźć go pod nazwą mlody banger. Poniżej znajdziecie kilka ich wspólnych zdjęć.

Anna Karwan o córce Oliwii. Czy dziewczynka pójdzie w ślady mamy?
Anna Karwan o córce Oliwii. Czy dziewczynka pójdzie w ślady mamy? Anna Karwan w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej córeczce i niezwykłej rodzinie, jaką udało się jej stworzyć.

Jacek Kopczyński to najlepszy modulator? Czym zajmuje się partner Patrycji Markowskiej?

Jacek Kopczyński wystąpił w wielu filmach i serialach telewizyjnych, ale największe dokonania ma w dubbingu. Uważany jest za jednego z najlepszych modulatorów głosu w Polsce. Użycza swojego głosu w filmach fabularnych, bajkach i grach. Nie sposób wymienić wszystkich jego dubbingowych ról. Do najważniejszych należy Fred Jones w "Scooby Doo", Książę Eryk w "Małej Syrence", czy Herkules w animacji Disneya o tym samym tytule. Jego praca imponowała synom.

"Moi synowie są w tym wieku, że pasjami oglądają filmy animowane i grają na komputerze. Mają więc niezłą zabawę, słysząc, jak ich ulubieni bohaterowie mówią głosem ich taty. Czasami jestem proszony przez ich kolegów o powiedzenie czegoś głosem SpongeBoba czy Freda ze 'Scooby-Doo'. Widzę wtedy, że są ze mnie dumni" - powiedział w 2015 roku dla Interii.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości