Gwiazdy

Jacek Rozenek pozuje z synami. Ale wyrośli! Stasio i Tadeusz są już nastolatkami

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jacek Rozenek powiedział, co sądzi o Radosławie Majdanie

Jacek Rozenek świętował ostatnio premierę swojej książki "Padnij. Powstań. Życie po udarze". Na wydarzenie aktor zabrał swoich synów: 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza, których mamą jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak dziś wyglądają i czym pasjonują się chłopcy?

Jacek Rozenek trzy lata temu przeszedł udar mózgu. Aktor długo dochodził do siebie, aż w końcu wrócił do show-biznesu silniejszy. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan postanowił opisać swoje doświadczenia w książce "Padnij. Powstań. Życie po udarze". Uroczysta premiera pozycji odbyła się 25 czerwca, a na wydarzeniu Jacek Rozenek pojawił się w towarzystwie swoich dwóch nastoletnich synów.

Jacek Rozenek przyszedł na premierę swojej książki z synami

25 sierpnia br. roku był szczególną datą dla rodziny Rozenków. To właśnie wtedy, mniej więcej w tym samym czasie, Małgorzata Rozenek-Majdan została ogłoszona nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN", a jej były mąż Jacek Rozenek świętował premierę swojej książki "Padnij. Powstań. Życie po udarze". Aktor zabrał na wydarzenie swoich dwóch synów, którzy są owocami jego małżeństwa z gwiazdą stacji TVN.

Tadeusz i Stanisław, bo tak nazywają się chłopcy, bardzo wspierali tatę w walce o powrót do zdrowia. Jeden z nich wykonał nawet zdjęcie Jacka Rozenka, które następnie trafiło na okładkę jego książki. Zdjęciem nastolatków z ich sławnym tatą pochwaliła się Małgorzata Rozenek-Majdan na InstaStories.

"Rodzina jest najważniejsza. Cieszę się, że chłopcy byli z Jackiem w tak ważnym dla niego dniu" - napisała.

Jacek Rozenek z synami: Tadeuszem i Stanisławem
Jacek Rozenek z synami: Tadeuszem i Stanisławem Jacek Rozenek z synami: Tadeuszem i Stanisławem Źródło: Screen/ InstaStories Małgorzaty Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem
Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem Małgorzata Rozenek w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim o synach i relacjach z Jackiem Rozenkiem. Źródło: Co za Tydzień

Stanisław i Tadeusz są już nastolatkami. Czym się pasjonują?

Stanisław Rozenek przyszedł na świat w 2006 roku, a jego młodszy brat Tadeusz w 2010. Chłopcy od początku nie sprawiali rodzicom problemów wychowawczych i szybko zaakceptowali ich rozwód. Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan na co dzień mieszkają z nią, Radosławem Majdanem oraz ich przyrodnim bratem, 2-letnim Henrykiem.

Jacek Rozenek wiele razy podkreślał w wywiadach, że ma świetny kontakt z synami. Ich szkolnymi osiągnięciami chwaliła się za to jego była żona. Prezenterka wysłała chłopców do jednej z francuskich szkół w Warszawie i nie ukrywała, że są bardzo pilnymi uczniami. Stanisław i Tadeusz oprócz nauki mają jednak wiele innych pasji.

Stanisław Rozenek jakiś czas temu zadebiutował na Instagramie, gdzie sam prowadzi własne konto. 16-latek pasjonuje się fotografią i rysunkiem, a także projektowaniem ubrań. Czasami pokazuje nawet kreacje swojego autorstwa, a niektóre z nich tworzy specjalnie dla swojej sławnej mamy.

Tadeusz Rozenek z kolei od świata artystycznego woli bardziej ten sportowy. Chłopiec podziela bowiem pasję swojego ojczyma, jaką jest piłka nożna. Młodszy z synów Jacka Rozenka od wielu lat jest wiernym kibicem FC Barcelony.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości