Gwiazdy

Jak Justin Timberlake oświadczył się Jessice Biel? "To mogło się źle skończyć"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jak Justin Timberlake oświadczył się Jessice Biel?

Jessica Biel i Justin Timberlake pobrali się dziesięć lat temu. Doczekali się dwóch synów, których kochają nad życie. Gwiazdorska para nie dostarcza mediom pożywki w formie sensacyjnych plotek. Aktorzy starają się też zapewnić prywatność swoim dzieciom. Dopiero teraz możemy dowiedzieć się czegoś więcej o ich związku. Jak się zaręczyli?

Justin Timberlake w przeszłości był związany z Britney Spears, z którą występował w dzieciństwie w Klubie Myszki Miki. Przez pewien czas stanowili najgorętszą parę w Hollywood. Przeszli bolesne rozstanie, które odbiło się na ich twórczości. Justin napisał piosenkę o miłości do Britney, zatytułowaną "Cry Me a River", a księżniczka muzyki pop odpowiedziała mu utworem "Everytime". Piosenkarz i aktor ułożył sobie życie na nowo. Jego żona zdradziła, jak gwiazdor się jej oświadczył.

Jessica Biel o oświadczynach Justina Timberlake'a. W jaki sposób poprosił ją o rękę?

Jessica Biel pierwszy raz powiedziała aż tyle o swoim związku. Aktorka gościła w "The Late Late Show" Jamesa Cordena i ujawniła coś niespodziewanego i wzruszającego. Justin Timberlake naprawdę się postarał podczas oświadczyn.

"Byliśmy w Montanie w posiadłości, którą wówczas mieliśmy. Cały dzień jeździliśmy na snowboardzie. To było w środku zimy. Śnieg do pasa. Byliśmy w strojach snowboardowych od stóp do głów – czapkach, rękawiczkach, wszystkim. I idziemy do domu, aby sprawdzić, jak wygląda fundament. I nagle on pada na kolana i po prostu zapada się w śnieg. A potem patrzy na mnie i podnosi ten pierścionek i był to najpiękniejszy, zaskakujący i zabawny moment" - wyznała w programie.

Gospodarz programu również był w szoku, że aktor postanowił się oświadczyć w taki sposób.

"Odważ się iść na snowboarding z pierścionkiem w kieszeni. To nie jest decyzja, którą bym podjął. To mogło się źle skończyć" - podsumował.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć "Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film. Źródło: Co za Tydzień

Dzieci Justina Timberlake'a. Jak zmieniło go ojcostwo?

Justin Timberlake i jego żona ukrywali fakt, że doczekali się drugiego syna. Jessica Biel była w ciąży akurat w okresie pandemii, dlatego udało jej się ukryć brzuszek. W lipcu 2020 roku do mediów wyciekła informacja, że Jessica Biel i Justin Timberlake powitali na świecie swoje drugie dziecko. Dopiero w styczniu 2021 piosenkarz potwierdził nowinę.

"Ma na imię Phineas, jest cudowny i słodki, ale przestaliśmy spać. Ale jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i wdzięczni" - poinformował w programie Ellen DeGeneres

Jakiś czas później aktor opublikował zdjęcia z synami i napisał poruszający post z okazji Dnia Ojca. Gwiazdor okazał swoją wdzięczność.

"Bycie tatą jest lepsze, niż kiedykolwiek mogłem sobie wyobrazić. Jestem wdzięczny moim rodzicom i dziadkom za to, że wytyczali mi drogę, poświęcali się dla mnie, abym mógł realizować swoje marzenia i nauczyli mnie, że prawdziwe życie dzieje się w tych wszystkich małych chwilach" - wyznał na Instagramie.

Ile dzieci ma Justin Timberlake?
Ile dzieci ma Justin Timberlake? Ile dzieci ma Justin Timberlake? Źródło: Instagram @justintimberlake

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości