Gwiazdy

Jakub Tolak pokazał zdjęcie z ciężarną żoną. "Coraz ciaśniej robi się w środku vana"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Jakub Tolak na ściance

Jakub Tolak w grudniu podzielił się z internautami radosną nowiną. Aktor wraz z żoną powitają niebawem na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz na Instagramie opisał, jak wyglądają realia życia w kamperze z kobietą w ciąży.

Jakub Tolak niedługo po tym, jak poinformował, że za kilka miesięcy zostanie ojcem, w rozmowie z naszym serwisem powiedział, że wraz z żoną nie zamierzają zwalniać tempa z uwagi na jej wyjątkowy stan. Zaznaczył, że w zimie planują wyjechać do miejsca, gdzie jest nieco cieplej.

Jakub Tolak o życiu w kamperze z ciężarną żoną

Obecnie Jakub Tolak i Zofia Samsel przebywają w słonecznej Grecji. Młode małżeństwo dzieli się z internautami pięknymi fotografiami. Aktor opowiedział, jak wyglądają realia życia z ciężarną kobietą w kamperze. Na Instagramie napisał:

"Wyjazd w tym momencie ciąży, był najlepszym pomysłem, na jaki mogliśmy wpaść. Czas mija intensywnie, jesteśmy aktywni, spędzamy na świeżym powietrzu tak dużo czasu, że mamy wrażenie, że nasze komórki są aż przetlenione. Do tego dni słonecznych ma być coraz więcej, więc i witamina D będzie dostarczana w odpowiednich ilościach" - zaczął.

Dalej dodał:

"Jedynym minusem naszego wspólnego 'rośnięcia' jest to, że coraz ciaśniej robi się w środku vana. Korytarz, w którym się 'mijamy' jakby się nieco zwęził i bezkolizyjne przechodzenie robi się trudne. Zbieramy wspomnienia, ładujemy baterie na kolejne (trudne?) miesiące i snujemy plany na jeszcze następne" - czytamy.

Zobacz wideo:

Maja Hyży powiedziała nam, jak znosi czwartą ciążę
Maja Hyży powiedziała nam, jak znosi czwartą ciążę Źródło: Co za Tydzień

Jakub Tolak o podróżowaniu z dzieckiem

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów, którym bardzo podoba się podróżowanie kamperem po świecie.

"Wow, jesteście naprawdę odważni", "Super, że nie traktujecie ciąży, jak choroby", "A co jak się urodzi dzidziuś?", "Pokazujcie więcej zdjęć", "Wszystkiego dobrego dla was" - pisali.

Przypomnijmy, że Jakub Tolak w rozmowie z nami wyjawił, że po urodzeniu dziecka zamierzają nadal zwiedzać świat swoim vanem.

- Ważne też, żeby nie walczyć z nieprzewidywalnym i nie starać się go unikać, a raczej akceptować — przypadek i chaos to integralne składowe życia. Dziecko planowaliśmy, tym bardziej wierzymy, że nie będziemy musieli rezygnować z podróży. Trzeba będzie tylko wprowadzić parę przeróbek w kamperze — powiedział.

Dalej dodał, że coraz więcej rodzin decyduje się na podróżowanie z dziećmi w kamperze.

- Nie będziemy pionierami podróżowania z dzieckiem. Na swojej drodze spotkaliśmy już wiele rodzin, żyjących w mobilnych domach cały czas. Poznaliśmy ludzi, którzy nawet rodzili w kamperze i to z wyboru, więc nie jest to nic nowego na świecie, aczkolwiek rozumiemy, że dla wielu osób może być to czymś niespotykanym, a wręcz dziwnym. My też chcielibyśmy podróżować z dzieckiem. Jeśli stanie się do dla innych pozytywną inspiracją, to super! - powiedział.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości