Gwiazdy

Jan Wieczorkowski pokazał, jak wygląda jego starsze dziecko. "Jaki ojciec, taki syn"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jan Wieczorkowski pokazał syna

Jan Wieczorkowski spełnia się zawodowo dzięki kolejnym aktorskim wyzwaniom. Artysta jest w szczęśliwym związku małżeńskim od 12 lat. Z żoną Urszulą doczekał się dwóch synów. Od czasu do czasu pokazuje swoją rodzinę na zdjęciach. Teraz udostępnił najnowszą fotografię ze starszym synem. Łączy ich wspólna pasja.

Jana Wieczorkowskiego możemy oglądać w nowym serialu TVN pt. "Bunt". Aktor otrzymał główną rolę i pokazał, jak wcielił się w tajemniczego i doświadczonego przez życie pedagoga młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Jaki jest Jan Wieczorkowski prywatnie? Artysta wcale nie ukrywa swojej rodziny i chętnie pokazuje zdjęcia żony i synów w mediach społecznościowych.

Jan Wieczorkowski pokazał syna. Czy są do siebie podobni?

Jan Wieczorkowski jest tatą dwóch chłopców. Pierwszy syn urodził się w 2009 roku i otrzymał po nim imię. Drugi to Wincent, który przyszedł na świat w 2014. Aktor udostępnił zdjęcie z synem Janem i pokazał, co ich łączy.

"Jaki ojciec, taki syn" - napisał w poście Jan Wieczorkowski.

Aktor pozuje z deskorolką. Fotoreporterzy wielokrotnie dokumentowali to, jak jeździ na desce. Wygląda na to, że jego syn również podziela tę pasję, z czego gwiazdor serialu "Bunt" na pewno się bardzo cieszy.

Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi"
Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi" Mandaryna i Anna Świątczak nagrały pierwszy, wspólny singiel "Od nowa", a dziś ma miejsce oficjalna premiera teledysku. Gwiazdy po raz pierwszy opowiedziały o współpracy w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. Okazuje się, że nie tylko zawodowo, ale także prywatnie obie panie mają bardzo przyjacielskie relacje.

Kim jest żona Jana Wieczorkowskiego? "Połączyła nas damsko-męska chemia"

 Jan Wieczorkowski 12 lat temu poślubił fotoedytorkę Urszulę Karczmarczyk. Aktor dojrzał do poważnego związku. W jednym z wywiadów przyznał, że prowadził kiedyś zupełnie inny tryb życia.

"Gdy miałem trzydzieści lat, szalałem na imprezach. W ogóle nie myślałem, że założę rodzinę. Byłem pewny, że przehulam życie" - powiedział.

Para poznała się na imprezie. Koleżanki Urszuli Karczmarczyk bardzo chciały, aby kogoś poznała. Najpierw wymienili się spojrzeniami, ale kobieta nie była pewna, czy chce nawiązać bliższą znajomość z aktorem.

"W tłumie gości wypatrzyłem Ulę. Uśmiechnąłem się, ale ona… nie odwzajemniła uśmiechu. Pomyślałem sobie: Uuuuu… co to za miasto, co to za kobiety? - zdradził Jan Wieczorkowski w wywiadzie dla "Gali".

Jednak udało im się spotkać na prawdziwą randkę i zrozumieli, że mimo różnych charakterów coś ich do siebie ciągnie. Jan Wieczorkowski wyjawił, co to było.

"Połączyła nas damsko-męska chemia. Kiedy mężczyzna poznaje kobietę, idzie za głosem serca. Nie zastanawiałem się nigdy, jakie cechy charakteru musi mieć moja żona. Dziś wiele osób z młodego pokolenia ma określony plan na życie: wie, z kim i dlaczego chce się związać. Nam miłość się przytrafiła" - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości