Jane Seymour pokazała nagranie z siłowni. Fani zachwyceni! "Wyglądasz jak 16-latka"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jane Seymour

Jane Seymour niedawno skończyła 71 lat. Serialowa "Dr Quinn" zachwyca swoim wyglądem i za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęca do dbania o zdrowie. Nagrania z jej ćwiczeń stały się internetowym hitem. I trudno się dziwić. Sami zobaczcie.

Aktorka od zawsze zachwycała swoim wyglądem, a tajniki jej urody próbowały poznać miliony osób na całym świecie. Choć wiele osób zarzucało jej nadmierne korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, artystka swoimi ostatnimi postami na Instagramie rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Jane Seymour. Jak teraz wygląda?

Jane Seymour zasłynęła głównie z roli doktor Quinn, która opowiada o przygodach młodej lekarki z Bostonu. Fabuła rozgrywająca się na Dzikim Zachodzie wyróżniła produkcję spośród setek innych i w mgnieniu oka wyniosła aktorów na piedestał popularności. Aktorka stała się także uosobieniem piękna. W rozmowie z magazynem "People" Jane Seymour przyznała nawet, że lubi być nazywana hollywoodzkim symbolem seksu. 

"Nie do końca rozumiem, co się za tym określeniem kryje, ale bez wątpienia mi to schlebia. Czy nadal jestem kobietą z krwi i kości? Zdecydowanie! Wiek to tylko liczba. Czuję się obecnie niesamowicie zdrowo i dobrze" - powiedziała Jane Seymour w wywiadzie z 2020 roku.

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki Małgorzata Ostrowska opowiada o tajnikach swojej pielęgnacji. Sekretem są kosmetyki wytwarzane samodzielnie. Źródło: Co za Tydzień

Jane Seymour - sekret urody

Jane Seymour za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała, że zdecydowała się na nietypową formę aktywności. Gyrotonic to rodzaj jogi dla tancerzy, która ma na celu głównie zwiększyć gibkość i siłę ciała. Jak udowadniają fotografie - swój fenomenalny wygląd zawdzięcza dzięki ćwiczeniom.

Aktorka w jednym z wywiadów wyznała także, że dobry stan swojej skóry zawdzięcza genom i tym, że świadomie używa kosmetyków. 

Jane Seymour
Jane Seymour - jak wygląda obecnie? Jane Seymour Źródło: Getty Images

"Stosowanie retinolu w nocy, ochrona przed słońcem, stosowanie doskonałej pielęgnacji skóry, która ją ujędrnia i prawie wszystko, co sprawia, że ​​czuję się zdrowa, jest najlepszym sekretem przeciwdziałającym starzeniu się, jaki znam" - powiedziała Jane Seymour w rozmowie z "New Beauty".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości