Gwiazdy

Jason Momoa zgolił głowę na oczach fanów. Dlaczego podjął taką decyzję?

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Jason Momoa miał wypadek samochodowy

Hollywoodzki aktor, znany z filmu "Aquaman", zaskoczył wszystkich fanów na Instagramie, prezentując się z ogoloną głową. Jason Momoa postanowił w ten sposób przeciwstawić się temu, w jakim kierunku zmierza świat.

43-letni amerykański aktor, znany z takich filmów jak: "Gra o tron", "Aquaman" czy "See", zaskoczył swoich fanów na Instagramie. Niespodziewanie wrzucił na social media filmik, jak jego przyjaciółka goli mu głowę. Aktor znany z bujnych, kręconych i długich loków nagle postanowił drastycznie zmienić swój wizerunek. 

Jason Momoa - o ekologii

Amerykański aktor od lat otwarcie wypowiada się na temat ochrony środowiska i znany jest z proekologicznej działalności. Program Narodów Zjednoczonych ds. Ochrony Środowiska (UNEP) przyznał mu tytuł "obrońcy życia pod wodą". Jason Momoa w jednym z wywiadów przyznał, że gdyby nie został aktorem, to byłby dziś biologiem morskim. 

Jego akt zgolenia głowy w imię sprzeciwu wobec nadmiernego używania i produkowania przedmiotów plastikowych jednorazowego użycia, wzbudził z jednej strony zachwyt wśród fanów, a z drugiej strony smutek. Jason Momoa bez bujnych warkoczyków, które były jego znakiem rozpoznawczym, stał się zupełnie innym mężczyzną.

"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jason Momoa - rodzina 

Aktor urodził się na Hawajach. Podobno nie planował kariery w show-biznesie. Jego pierwszym marzeniem, jak wspomina po latach, było zostanie modelem. Jednak z czasem przypadkowo trafił na casting do serialu: "Słoneczny Patrol" i świat aktorski pochłonął go do reszty.

Ostatnio było o nim głośno w związku z jego rozstaniem z żoną Lisą Bonet. Para postanowiła jednak dać sobie drugą szansę i wycofała pozew rozwodowy. Małżeństwo ma dwójkę dzieci: Lolę i Nakoa. 

Jason Momoa nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego najważniejszą wartością w życiu i chce o nią walczyć.

A Wy jak oceniacie gest aktora?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Winter/Getty Images

Pozostałe wiadomości