Gwiazdy

Jennifer Aniston i Brad Pitt - historia ich miłości dopiero się rozpoczyna?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jennifer Aniston i Brad Pitt

Historia miłości Jennifer Aniston i Brada Pitta nie należała do najłatwiejszych. Niewykluczone jednak, że doczekamy się ich wielkiego, miłosnego powrotu. W obliczu doniesień o romansach i potajemnych spotkaniach rozwiedzionej pary przypominamy, jak przebiegał ich związek.

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli jedną z ulubionych par Hollywood. Szybki ślub, piękne słowa wypowiadane w swoim kierunku, wielkie plany na przyszłość. Niestety po kilku latach ujawniono informację o rozwodzie a bohaterka kultowego serialu "Przyjaciele" otrzymała miano pokrzywdzonej i porzuconej. Czy parze uda się na nowo zbudować szczerą relację?

Jennifer Aniston i Brad Pitt — historia miłości

Para aktorów po raz pierwszy spotkała się w 1994 roku, jednak romantyczną relację nawiązali dopiero w 1998 roku. Kilka miesięcy później Brad Pitt oświadczył się Jennifer Aniston, co ogłosili na koncercie Stinga. Cenę wyjątkowego pierścionka oszacowano na 500 tysięcy dolarów. W 2000 roku odbyła się wielka ceremonia zaślubin. Para powiedziała sakramentalne "tak" na urwisku w Malibu z widokiem na Ocean Spokojny. 

Według doniesień medialnych na ten dzień zamówiono ponad 50 tysięcy różnych gatunków kwiatów. Nowożeńcy zatańczyli do piosenki "The Way You Look Tonight". 

Jennifer Aniston w jednym z wywiadów została zapytana, czy uważa Brada Pitta za swoją jedyną i prawdziwą miłość. Aktorka wyjaśniła, że z pewnością mąż jest dla niej najbliższy, ale nie wie, co przyniesie los. 

 "Z pewnością jest wielką miłością w moim życiu" (...). I wiem, że mamy coś wyjątkowego, zwłaszcza w całym tym chaosie. W tym zwariowanym, genialnym, cudownym, twardym biznesie, który mamy, fajnie jest mieć kogoś, kto jest zakotwiczony i wie o tobie wszystko" - dodała aktorka.

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" nie rozstaje się z mamą?
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" nie rozstaje się z mamą? Jedna z najbardziej majętnych mieszkanek Miami nie wyobraża sobie życia bez mamy? Aneta Glam-Kurp opowiedziała o swojej relacji z najbliższymi.

Jennifer Aniston i Brad Pitt - dzieci

W 2004 roku, gdy kończono nagrywać serial "Przyjaciele" Jennifer Aniston w wywiadzie dla "The Guardian" wyznała, że chciałaby zostać mamą.

 "Nadszedł czas. Myślę, że można pracować z dzieckiem, że można pracować w ciąży, że można robić to wszystko. A ja naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy zwolnię tempo" - powiedziała. 

W maju 2004 roku Brad Pitt rozpoczął nagrania do filmu z Angeliną Jolie. Już wtedy w mediach pojawiły się pierwsze spekulacje o domniemanej zdradzie, jakiej aktor miał się dopuścić.  Oficjalnie, 24 stycznia 2005 roku  po prawie siedmioletnim związku Brad i Jennifer ogłosili rozstanie.

Brad Pitt i Jennifer Aniston - rozstanie i rozwód

Para wydała oświadczenie z prośbą o uszanowanie ich decyzji i zadeklarowała, że nie obwinia żadnej ze stron za rozpad ich związku.

"Tym, którzy śledzą tego rodzaju rzeczy, chcielibyśmy wyjaśnić, że nasza separacja nie jest wynikiem żadnych spekulacji, o których donosiły tabloidy. Ta decyzja jest wynikiem wielu przemyślanych rozważań. Z radością pozostajemy oddanymi i troskliwymi przyjaciółmi z wielką miłością i podziwem dla siebie nawzajem. Z góry prosimy o życzliwość i wrażliwość w nadchodzących miesiącach".

We wrześniu 2005 roku aktorka odniosła się do swojego rozstania. W tym czasie Brad Pitt zadeklarował już oficjalnie, że jest w związku z Angeliną Jolie. 

"Czy jestem samotna? Tak. Czy jestem zdenerwowana? Tak. Czy jestem zdezorientowana? Tak. Czy mam swoje dni, kiedy urządzam dla siebie małą imprezę litości? Absolutnie. Ale też radzę sobie naprawdę dobrze. Relacje to dwie osoby i każda z nich jest odpowiedzialna. Wiele się dzieje. Związki się rozpadają. Nawet jeśli w 98 procentach jest to wina drugiej osoby, to w 2 procentach jest twoja i na tym się skupimy. Możesz tylko posprzątać swoją stronę ulicy" - powiedziała. 

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwiedli się, a za oficjalny powód podano różnice, których nie dało się pogodzić. W 2017 roku pojawiły się doniesienia, że były mąż Jennifer Aniston próbuje na nowo odzyskać z nią kontakt i wykorzystując okazję urodzin, wspomina dawne czasy. W 2019 roku Brad Pitt oficjalnie pojawił się na przyjęciu urodzinowym Jennifer Aniston. Internauci i fani pary oszaleli, a doszukiwanie się informacji o powrocie do siebie przybrały na sile. 

Na początku 2020 roku para spotkała się na czerwonym dywanie a mowa ciała, gestykulacja i spojrzenia sugerowały, że między nimi może na nowo rodzić się romantyczne uczucie. Rok później Brad Pitt i Jennifer Aniston spotkali się zawodowo - odczytywali kwestie swoich filmowych postaci, które między sobą odbyły flirtujący dialog. 

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Jennifer Aniston i Brad Pitt - znowu będą razem? Jennifer Aniston i Brad Pitt Źródło: Getty Images

Oficjalnie para nie potwierdziła spekulacji o tym, że łączy ich coś więcej, niż przyjaźń. Według najnowszych informacji podanych przez  magazyn "Woman's Day" Brad Pitt miał przylecieć bez zapowiedzi na Hawaje, gdzie Jennifer Aniston kręci obecnie nowy film. Czy jesteśmy świadkami historycznego powrotu do siebie dwójki zakochanych byłych małżonków? Tego prawdopodobnie dowiemy się już niedługo. 

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Woman's Day

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości