Gwiazdy

Jennifer Lawrence urodziła. Aktorka i Cooke Maroney po raz pierwszy zostali rodzicami

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
tmz.com
Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence po raz pierwszy została mamą. Gwiazda będzie musiała sprawdzić się w nowej, życiowej roli. Aktorka chroni swoją prywatność, a informację o ciąży potwierdził jej przedstawicie. Czy fani mogą liczyć na zdjęcie całej rodziny?

Jak podaje portal tmz.com aktorka i jej partner Cooke Maroney zostali rodzicami. W mediach społecznościowych pojawiają się tysiące gratulacji. Jennifer Lawrence nie potwierdziła jeszcze doniesień medialnych. 

Jennifer Lawrence została mamą

Jennifer Lawrence to jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorek ostatnich lat. Laureatka Oscara zaskarbiła sobie sympatię widzów aktorskim talentem, charyzmą i poczuciem humoru. Od początku swojej kariery utożsamiana jest z "dziewczyną z sąsiedztwa", przez co każdego dnia grono jej fanów się powiększa. 

Na początku września 2021 roku do mediów trafiła informacja, że Jennifer Lawrence spodziewa się dziecka. Aktorka stroniła od mediów społecznościowych i komentowania doniesień. Oficjalnie potwierdził doniesienia przedstawiciel gwiazdy w rozmowie z "People". Pierwszy potomek celebrytki to owoc związku z Cooke Maroney’em, zajmującym się sprzedażą dzieł sztuki. 

Olga Buława o prowadzeniu ciąży w Polsce
Olga Pilewicz o prowadzeniu ciąży w Polsce Olga Pilewicz niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Miss Polski 2018 ujawniła, jak w czasie ciąży wyglądała dostępność lekarzy i badań. Źródło: Co za Tydzień

Jennifer Lawrence urodziła

24 lutego media obiegła wiadomość, że Jennifer Lawrence urodziła. Informację podał portal tmz.com. Aktorka, jej partner ani przedstawiciele pary nie potwierdzili tych doniesień. Do wiadomości opinii publicznej nie wypłynęła także wiadomość o płci dziecka. 

Mimo niepotwierdzonych przez samą zainteresowaną wiadomości, w mediach społecznościowych pojawiają się tysiące gratulacji. Internauci prześcigają się w życzeniach, przesyłają dobre myśli, słowa i porady wychowawcze. Jennifer Lawrence jako jedna z nielicznych osób, nie posiada własnych profili i kont w mediach społecznościowych. Powstały jednak liczne fancluby aktorki, które gromadzą ludzi interesujących się jej twórczością i życiem prywtanym.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: tmz.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości