Gwiazdy

Joanna Brodzik skomentowała doniesienia o swoim stanie zdrowia. Wydała oświadczenie

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Brodzik odniosła się do plotek

Joanna Brodzik wydała oświadczenie dotyczące stanu jej zdrowia i ostatnich plotek z tym związanych. Aktorka zapewniła, że czuje się dobrze, a doniesienia z ostatnich dni są nieprawdziwe. Gwiazda powołała się na konstytucję i zagroziła wyciągnięciem konsekwencji prawnych.

Joanna Brodzik zabrała głos w sprawie stanu swojego zdrowia. W ostatnich dniach w mediach pojawiły się informacje, że aktorka ma problemy, o których rzekomo sama opowiedziała jednemu z magazynów. Tymczasem to wszystko okazało się być nieprawdą, a gwiazda wydała oświadczenie w tej sprawie i powołała się na zapisy w polskiej konstytucji. 

Joanna Brodzik dementuje plotki na temat swojego stanu zdrowia

"Joanna Brodzik ma problemy z kręgosłupem" - głosiły nagłówki portali plotkarskich, które rozpisywały się o stanie zdrowia aktorki. Lekarze mieli ponoć zalecić gwieździe pozostanie w szpitalu na oddziale reumatologicznym. Joanna Brodzik odniosła się do tych doniesień za pomocą Instagrama.

Aktorka zapewniła, że stan jej zdrowia jest stabilny i zdementowała pojawiające się w mediach plotki. Tym samym zaznaczyła, że dane medyczne są chronione przez konstytucję i nie powinny być podawane do opinii publicznej bez zgody pacjenta. 

"W odniesieniu do publikowanych przez media fałszywych informacji na temat mojego zdrowia pragnę zaznaczyć, że dane medyczne, obejmujące informacje na temat stanu zdrowia i wykonanych procedur medycznych, mieszczą się w sferze prywatności pacjenta, a wręcz jego intymności" - zaczęła. 

Aktorka powołała się na art. 47 Konstytucji RP i zaapelowała, by nie powielać kłamliwych informacji. 

"Pragnę zapewnić, iż stan mojego zdrowia jest stabilny, a moje aktywności zawodowe toczą się nieprzerwanie w pełnym wymiarze. Media proszę o uszanowanie prawa Konstytucji RP i nierozpowszechnianie, jak i niepublikowanie informacji nieprawdziwych i wkraczających w sferę prywatności. W innym wypadku zostaną przeze mnie podjęte kroki prawne" - zakończyła. 

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Joanna Brodzik niedługo zadebiutuje jako producentka

Joanna Brodzik to znana polska aktorka, której największą popularność przyniosły seriale, takie jak "Magda M." oraz "Kasia i Tomek", w których zagrała główną rolę kobiecą. To właśnie na planie tej drugiej produkcji odnalazła miłość, czyli Pawła Wilczaka, który również w serialu grał jej życiowego partnera. Para doczekała się synów-bliźniaków: Jana i Franciszka. 

Joanna Brodzik już niedługo pokaże się fanom w zupełnie nowej dla siebie roli i zadebiutuje jako producentka kreatywna komediodramatu "Wstydź się", który będzie grany w Scenie Relax. Aktorka pochwaliła się fanom swoim nowym sukcesem za pomocą Instagrama. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości