Gwiazdy

Joanna Koroniewska w nowej odsłonie. Fani zaskoczeni jej "metamorfozą". "Jak szaleć to szaleć"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @joannakoroniewska
Joanna Koroniewska pokazała się w różnych kolorach włosów

Joanna Koroniewska podzieliła się z fanami wynikami swojej metamorfozy. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia – na każdym aktorka zaprezentowała się w zupełnie innej fryzurze. Co na to fani? Posypały się rady dotyczące wyglądu!

Joanna Koroniewska to nie tylko popularna aktorka, ale również influencerka. Wraz z mężem Maciejem Dowborem aktywnie działają w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem pokazują fanom blaski i cienie codziennego życia oraz kulisy pracy zawodowej. Taki sposób uczestnictwa w świecie Dowborów najwyraźniej przypadł internautom do gustu – profil Joanny Koroniewskiej na Instagramie obserwuje ponad 650 tys. osób!

Joanna Koroniewska w nowych fryzurach

Instagram Joanny Koroniewskiej to przestrzeń poświęcona nie tylko pięknym widokom czy reklamom kosmetyków. Dla aktorki jest to kanał wykorzystywany do bezpośredniego kontaktu z fanami. Niedawno w mediach społecznościowych opublikowała kilka zdjęć. Każde z nich różniło się jednym, dość znaczącym elementem – włosami! Joanna Koroniewska zapytała wprost: "Co na tym zdjęciu jest nie tak?”. Jak napisała na Instagramie:

„Na szczęście jutro fryzjer! […] To co? Ścinamy? Farbujemy na brąz? Kochani?!! Jakieś propozycje?”

Aktorka zaproponowała naprawdę odważne metamorfozy! Fani mogli zobaczyć ją zarówno w krótkich włosach, z grzywką, jak i w zupełnie nowych kolorach – brązowym czy nawet czarnym.

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki Małgorzata Ostrowska opowiada o tajnikach swojej pielęgnacji. Sekretem są kosmetyki wytwarzane samodzielnie. Źródło: Co za Tydzień

Koroniewska poprosiła o opinię. Fani: „Z grzywką wygląda Pani jak Heidi Klum”

Na opinie fanów nie trzeba było długo czekać – pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Jak się okazało, zdania były podzielone. Obserwatorzy zwrócili uwagę na kilka aspektów, zapewniając jednocześnie, że aktualny wygląd Koroniewskiej im odpowiada, a wszelkie zmiany są zbędne.

"Ostatnie zdjęcie najlepsze, nic nie rób, jest super. Ale kurczę, rzeczywiście, krótkie i ciemne cię postarzają" – napisała jedna z komentujących.

"No jak szaleć to szaleć, grzywka"– stwierdziła inna.

Grzywka zwróciła największą uwagę internautów. Jedna z obserwatorek napisała, że Joanna Koroniewska przypomina jej modelkę Heidi Klum. Ile ludzie, tyle opinii, to też ostateczna decyzja w rękach aktorki!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @joannakoroniewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości