Gwiazdy

Joanna Koroniewska mierzy się z hejtem: Rozumiem, że ktoś może mieć inne "kanony piękna"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Joanna Koroniewska o hejcie

Joanna Koroniewska nie zamierza dać hejterom odetchnąć. W kolejnym wpisie odniosła się do nienawistnych komentarzy, które dostaje. Tym razem dotyczyły sylwetki aktorki.

Joanna Koroniewska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd rodzimego show-biznesu. Wraz z mężem Maciejem Dowborem tworzą gorącą parę, o której rozpisują się największe media. Aktorka żyje więc na świeczniku, co wiąże się z byciem pod nieustającą obserwacją fanów. Szczególnie, gdy aktywnie prowadzi się swoje media społecznościowe. A w tej materii duet Koroniewska-Dowbor mają się czym poszczycić.

Joanna Koroniewska ostro do hejterów

Jakiś czas temu Joanna Koroniewska rozpoczęła prywatną wojnę z hejterami. Aktorka mierzy się z ogromną krytyką, co trafnie obrazuje ilość publikowanych przez nią obrażających ją słów internautów. W jednym z wywiadów zdradziła kulisy początków walki z nieżyczliwymi komentarzami. Jak widać, bitwa wciąż trwa. Joanna Koroniewska opublikowała wpis, w którym odniosła się do hejtu dotyczącego jej wyglądu. Aktorce niejednokrotnie wytykane są elementy jej sylwetki, ze szczególnym uwzględnieniem "niekobiecych" kształtów. Gwiazda ostro odniosła się do komentarzy:

"Karykatura kobiecości... jasne, rozumiem, że ktoś może mieć inne "kanony piękna", natomiast ja się czuję super ze sobą i uważam, że jestem piękna, taka, jaka jestem. Ile razy jeszcze mam to tutaj tłumaczyć? I jeśli ktoś ma sobie "moim kosztem" po cichu poprawiać humor, tak jak to sugeruje Pan w komentarzach, to proszę bardzo! Ja nie mam z tym żadnego problemu, bo lubię i akceptuję siebie - serio!" - napisała.

Przy okazji Joanna Koroniewska zwróciła się do obserwatorów. Zaapelowała, by ci dali możliwość wyrażanie siebie innym i sami siebie wyrażali bez ograniczeń - poza jednym.

"Dziewczyny, ale też Chłopaki - niech każdy robi ze sobą, co chce i wygląda, jak chce, dopóki nie krzywdzimy innych - wszystko jest dozwolone! I tak - będę to powtarzać tutaj tyle razy, ile będzie to potrzebne - lubię siebie, lubię swoje małe piersi, nawet bardzo je lubię i nie chciałabym mieć innych i nie rozumiem co w tym dziwnego. I mam wrażenie, że chamskie komentarze piszą właśnie ci, którzy mają duże kompleksy. Chętnie podpowiem na priv albo w komentarzu jak wyleczyłam się ze swoich, zapraszam !!! ;)" - dodała.

Aby dopełnić obraz sytuacji, w której znajduje się aktorka, Joanna Koroniewska dołączyła do wpisu komentarze internauty. Możecie je przeczytać, klikając strzałkę w prawo w okienku na dole:

Paulina Krupińska o filmie "Elvis"
Paulina Krupińska o filmie "Elvis"
Paulina Krupińska na premierze filmu "Elvis"

Joanna Koroniewska - kariera

Joanna Koroniewska jest aktorką teatralną i filmową, jednak to rola w serialach przyniosła jej największą popularność. Jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi. W 2006 roku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", w którym u boku Roberta Kochanka wytańczyła 3. miejsce. W grudniu 2014 roku wzięła ślub z aktorem Maciejem Dowborem. Para doczekała się dwóch córek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości