Joanna Krupa ma problemy ze zdrowiem. Dodała niepokojący wpis

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Krupa ma problemy ze zdrowiem?

Joanna Krupa zaniepokoiła fanów swoim ostatnim wpisem w mediach społecznościowych. Przewodnicząca jury programu "Top Model" pokazała nagranie z inhalatorem i wyjaśniła, co jej dolega. Internauci są zaniepokojeni.

Joanna Krupa już od wielu lat dzieli życie między Polską a Stanami Zjednoczonymi, w których dorastała. Nie tak dawno w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl modelka powiedziała, że chciałaby przeprowadzić się do Polski, jednak nie może podjąć takiej decyzji ze względu na męża, który nie jest entuzjastycznie nastawiony do tego rozwiązania.

Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego?
Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego? Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego?

Joanna Krupa straciła głos

- To jest jedno, że tak daleko jest niestety, ale ja bym bardzo chciała. Mogłabym być pół czasu tu i pół czasu tam, ale nie jestem sama i nie tylko ja o tym decyduję, ale jesteśmy w takim momencie, że jesteśmy otwarci na zmianę, tylko jeszcze nie wiem, w którym kierunku tak naprawdę — wyjaśniła.

Joanna Krupa ma teraz bardzo aktywny czas, bowiem trwa 11. edycja programu "Top Model". Modelka musi dzielić swoje obowiązki pracownicze z opieką nad córeczką i jak widać, dało jej to się we znaki.

Joanna Krupa wyjaśniła, z czym się zmaga

Joanna Krupa w ostatniej relacji wyznała, że straciła głos i pokazała, jak się inhaluje.

"Próbuję przywrócić mój głos do filmu" - powiedziała.

Do nagrania Joanna Krupa dodała hasztag "laryngitissucks", tym samym wyjaśniając, że cierpi na zapalenie krtani. To dość częsta przypadłość osób, które pracują głosem.

Joanna Krupa jest chora
Joanna Krupa jest chora Joanna Krupa jest chora Źródło: Instagram

Internauci szybko pożyczyli modelce powrotu do zdrowia.

"Wszystkiego dobrego", "Dużo zdrowia", "Kuruj się i wracaj", "Szybko minie, zobaczysz" - pisali w sieci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości