Gwiazdy

Joanna Opozda i Julia Wieniawa pokazały zdjęcia sprzed 15 lat. Zobacz, jak się zmieniły

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Opozda i Julia Wieniawa pokazały zdjęcia sprzed lat

Joanna Opozda pokazała zdjęcie sprzed 15 lat, a niedługo potem bardzo podobną fotografię z dzieciństwa na InstaStories opublikowała także Julia Wieniawa. Obie celebrytki bardzo się zmieniły od tego czasu. Poznalibyście je dziś? Młodsza z aktorek już w najmłodszych latach była bardzo wysportowana.

Gwiazdy na co dzień korzystają ze swoich mediów społecznościowych, by pozostawać w stałym kontakcie z fanami. Szczególnie aktywne w sieci są między innymi Joanna Opozda czy Julia Wieniawa, którym ostatnio zebrało się na wspomnienia. Celebrytki sięgnęły pamięcią wstecz i pokazały, jak wyglądały 15 lat temu. Joanna Opozda była wówczas nastolatką, a jej młodsza koleżanka z branży kilkuletnim dzieckiem.

Joanna Opozda pokazała zdjęcie sprzed 15 lat

Joanna Opozda opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie z 2007 roku, gdy była na wycieczce w Mediolanie. Gwiazda dopiero wchodziła wówczas w dorosłe życie i miała 19 lat. Na zdjęciu widać, że z biegiem lat zaczęła bardziej interesować się modą i lepiej podkreślać atuty swojego ciała.

To jednak, co zwraca szczególną uwagę, to twarz aktorki i jej rysy. Joanna Opozda bowiem nic się w tej kwestii nie zmieniła i dziś wciąż wygląda jak 15 lat temu.

Joanna Opozda w 2007 roku
Joanna Opozda w 2007 roku Joanna Opozda w 2007 roku Źródło: Screen/Instagram Joanny Opozdy
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Julia Wieniawa pokazała, jak wyglądała, gdy była dzieckiem

Dużo trudniej na starym zdjęciu rozpoznać Julię Wieniawę. Aktorka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa również na InstaStories.

"Zgadnijcie, kto to?" - napisała wyraźnie rozbawiona.

Mała dziewczynka ze zdjęcia jest ubrana w kolorowy komplet przypominający piżamę. Jak widać, Julia Wieniawa już w dzieciństwie przejawiała miłość do kamery i aparatu. Warto zwrócić też uwagę, że celebrytka od najmłodszych lat jest bardzo rozciągnięta i wysportowana, a jej dziecięcej zwinności mogłaby jej pozazdrościć niejedna zawodowa gimnastyczka.

Julia Wieniawa w dzieciństwie
Julia Wieniawa w dzieciństwie Julia Wieniawa w dzieciństwie Źródło: Screen/ Instagram Julii Wieniawy

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości