Gwiazdy

Joanna Opozda opowiedziała o relacji z eksteściową. "Jest dobrą babcią"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska

W Dzień Babci Małgorzata Ostrowska-Królikowska spotkała się z wnukami. Ku uciesze babci, nie zabrakło wizyty Vincenta, syna Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Jak układają się relacje pomiędzy eksteściową a byłą partnerką aktora? Joanna Opozda zabrała głos.

O relacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z Joanną Opozdą niewiele było wiadomo. Odkąd aktorka rozstała się z Antonim Królikowskim, rozpoczęła się medialna walka, w którą zaangażowała się również mama gwiazdora. Fani z zaciekawieniem śledzili rodzinne perypetie, zastanawiając się, jaki wpływ afera ma na relację Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z wnukiem Vincentem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda o walce z hejtem Joanna Opozda opowiedziała o tym, w jaki sposób walczy z hejtem. Przyznała, że problem hejtu dotyczy bardzo wielu jej znajomych, szczególnie ze świata showbiznesu. Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła Dzień Babci z wnukami

W sobotę celebrowaliśmy jedno z ulubionych świąt Polaków - Dzień Babci. Tego dnia wnukowie ochoczo odwiedzają ukochane kobiety, by spędzić z nimi te wyjątkowe chwile. Mimo rodzinnych niesnasków Małgorzata Ostrowska-Królikowska również jest babcią na pełen etat. W sobotę spotkała się ze wszystkimi wnukami. Dzień zaczęła od spaceru z Józefem, synem Jana Królikowskiego i aktorki Joanny Jarmołowicz. Później podzieliła się zdjęciem niemowlęcej rączki, które sugerowało, że najmłodszą wnuczką Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej jest córka Julii Królikowskiej, która prawdopodobnie niedawno urodziła.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza Dzień Babci z wnukami Źródło: Instagram @malgorzata_ok

Wielu zastanawiało się, czy babci dane będzie spotkać się z Vincentem. Joanna Opozda zrobiła byłej teściowej niemałą niespodziankę i umożliwiła Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej spędzenie czasu z synem.

"Vini. Miła niespodzianka w Dniu Babci" - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, publikując zdjęcie z wnukiem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza Dzień Babci z Vincentem Źródło: Instagram @malgorzata_ok

Joanna Opozda o relacji z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską

Wieczorne, rodzinne spotkanie mogłoby sugerować, że pomiędzy Joanną Opozdą a eksteściową napięta atmosfera trochę się rozluźniła. Jeszcze niedawno panie publicznie spierały się na temat prywatnego życia, ale to zdaje się już za nimi. Czy aby na pewno? Joanna Opozda w rozmowie z serwisem se.pl potwierdziła, że spotkanie babci i wnuka miało miejsce. Ujawniła ponadto, że ufa Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej i wie, że pod jej skrzydłami Vincent jest bezpieczny.

"Faktycznie, w Dzień Babci pojechałam do pani Małgorzaty. Ufam, że przy niej mój synek jest bezpieczny i akurat w jej obecności nic mu nie grozi" - przyznała.

Dodała, że mimo trudnej sytuacji, stara się skupić na byciu dobrym i dojrzałym rodzicem.

"Wiadomo, że sytuacja jest ciężka, ale staram się być dojrzałą osobą, a przede wszystkim dobrym rodzicem. Pani Małgorzata chce uczestniczyć w życiu Viniego, a ja nie mam zamiaru jej tego utrudniać, bo jest dobrą babcią. Nie chcę, żeby mój synek był mieszany w sprawy dorosłych" - powiedziała w rozmowie z se.pl Joanna Opozda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości