Gwiazdy

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z synkiem w niezwykłej stylizacji. "Sexy mamuśka"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Opozda pokazała zdjęcie w kobiecej sukience
ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA Joanna Opozda pokazała zdjęcie w kobiecej sukience

Joanna Opozda wraca do formy po ciąży. Aktorka publikuje coraz więcej radosnych zdjęć i coraz częściej podkreśla swoją niesamowitą figurę. Tym razem gwiazda opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym tuli swojego trzymiesięcznego synka w czerwonej, krótkiej, seksownej sukience i szpilkach. Jej fani byli pod wrażeniem tego, jak prezentuje się już jako mama.

Aktorka nigdy nie ukrywała, że w jej przypadku "błogosławiony stan" nie był dla niej łatwym czasem, a do wszystkiego doszły także problemy rodzinne i małżeńskie. Chwilę po urodzeniu swojego syna Vincenta gwiazda nie owijała w bawełnę i otwarcie mówiła fanom, że jest jej ciężko. Joanna Opozda publikowała smutne zdjęcia i widać było, że potrzebuje jeszcze czasu, by wrócić do pełni życia. Na szczęście od pewnego czasu celebrytka czuje się o niebo lepiej, co też udowadnia fanom na swoim koncie na Instagramie.

Joanna Opozda pokazała kobiece zdjęcie z synem

Joanna Opozda wróciła do show-biznesu po urodzeniu Vincenta. Gwiazda zaliczyła już pierwsze ścianki w roli mamy i pochwaliła się idealną figurą. Dużą zmianę w jej zachowaniu widać także w jej mediach społecznościowych, gdzie na co dzień komunikuje się z fanami. Joanna Opozda szczególne poruszenie wywołała ostatnim postem, na którym pozuje w stylu "seksownej mamy".

Aktorka postawiła bowiem na obcisłą, krótką sukienkę w czerwone kwiaty, a także transparentne szpilki i rozpuszczone włosy. Uśmiechnięta do aparatu Joanna Opozda czule tuliła do swojej piersi małego Vincenta.

"Mamuśka" - podpisała zdjęcie i dodała do opisu dwa złączone serduszka.

Fani byli zauroczeni jej wpisem.

"Sexy mamuśka" - napisała jej koleżanka z branży, aktorka Agnieszka Mrozińska.

"Jesteś piękną kobietą o wspaniałym uśmiechu";

"Wow. Piękna" - dodali inni internauci.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciążyAnna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Joanna Opozda nie miała ostatnio łatwego czasu

Joanna Opozda jest od kilku miesięcy na nagłówkach wszystkich mediów. Początkowo wszyscy rozpisywali się o awanturze z użyciem broni w jej rodzinnym domu, co nie wpłynęło dobrze na ciążę celebrytki. Aktorka nie ukrywała, że bardzo źle znosi swój "błogosławiony stan", a w efekcie permanentnego stresu trafiła też do szpitala. Na szczęście sam poród odbył się bez komplikacji i 22 lutego br. Joanna Opozda powitała na świecie syna Vincenta.

W tym samym czasie zaczęły się też pojawiać plotki o kryzysie w jej małżeństwie z Antkiem Królikowskim. Wiadomo, że małżonkowie od jakiegoś czasu nie mieszkają już razem, a sama Joanna Opozda mówiła na swoim Instagramie, że musiała szybciej wrócić do pracy, by móc finansować wychowywanie syna. Gwiazda usunęła też wcześniej publikowane zdjęcia z mężem. Jak na razie jednak ani ona, ani sam Antek Królikowski nie potwierdzili oficjalnie swojego rozstania.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości