Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz zapytana o teorię, że Jan Kulczyk żyje. "Słyszę to ciągle"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk przez 10 lat byli parą

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Kubą Wojewódzkim poruszyła temat śmierci swojego byłego partnera, Jana Kulczyka. Miliarder zmarł nagle i wiele osób do dziś nie może w to uwierzyć. Projektantka nie ukrywała emocji i zdradziła, co było przyczyną odejścia jej dawnego ukochanego.

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk przez lata tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. W pewnym momencie zakochani zakończyli jednak swój związek, który trwał ponad dekadę. Niedługo po tym Jan Kulczyk zachorował, a następnie zmarł. Projektantka do tej pory stara się pielęgnować pamięć o popularnym miliarderze i wciąż ciepło go wspomina. Teraz zdradziła, co doprowadziło do jego śmierci.

Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"
Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku" Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Joanna Przetakiewicz o przyczynie śmierci Jana Kulczyka

Joanna Przetakiewicz była ostatnią gościnią w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz w pewnym momencie zapytał projektantkę o popularną w sieci teorię spiskową, według której Jan Kulczyk wciąż żyje.

"Co jest motorem teorii, że Jan Kulczyk żyje?" - zapytał Kuba Wojewódzki.

Joanna Przetakiewicz przyznała, że ta plotka jest jej dobrze znana.

"Słyszę to ciągle. Może to jest tak, że tęsknimy za osobowościami, których jest coraz mniej? Za ludźmi, którzy bardzo dużo dobrego wnieśli do życia kulturalnego, biznesowego [...]. Wszystkim się wydawało, że skoro Jan jest tak bogaty, że w zasadzie mógł sobie kupić każdy szpital w Stanach Zjednoczonych, to czemu zmarł tak nieprzewidywalną, dziwną i niepotrzebną śmiercią, że może to było sfingowane?" - mówiła projektantka.

Po chwili dodała, że poza granicami naszego kraju, śmierć Jana Kulczyka również była szeroko komentowana.

"Nikomu się nie mieści w głowie, zresztą bardzo dużo pisano o tym w prasie austriackiej, że ta operacja była niepotrzebna i była źle przeprowadzona" - stwierdziła.

Kuba Wojewódzki w tym momencie przeprosił swoją rozmówczynię.

"Ojej, to ja nie chcę tak wchodzić w to. Przepraszam, jeśli cię dotknęło to pytanie, ale bardzo wiele osób chciało, żebyś ty się wypowiedziała na ten temat" - powiedział Kuba Wojewódzki.

Joanna Przetakiewicz rozbiła małżeństwo Jana Kulczyka z Grażyną Kulczyk

Joanna Przetakiewicz niedawno gościła w programie Moniki Jaruzelskiej, w którym opowiedziała między innymi o swoim związku z Janem Kulczykiem i relacji z jego byłą żoną.

"To był armagedon. Umówmy się, że to była sytuacja szalenie trudna i przykra. Bo prawdą jest i nie mam co tu ukrywać i opowiadać bajek, że to z mojego powodu tak się stało [...]. Nie mam zamiaru udawać świętej i mówić, że to w ogóle nie jest moja wina. [...] To była tak wielka miłość z mojej strony, że ona mimo wszystko była o wiele silniejsza niż wyrzuty sumienia, które miałam. Było mi przykro z powodu tej całej sytuacji. Była to smutna sytuacja, to jest rodzinna tragedia" - powiedziała.

Zaznaczyła jednak, że Grażyną Kulczyk po latach wybaczyła gwieździe rozbicie jej małżeństwa i dziś obie panie są w dobrych relacjach.

"Grażyna Kulczyk okazała się kobietą o niesamowitej klasie. Spotkaliśmy się na pierwszej rocznicy śmierci Jana [...]. Nasze rozmowy były tak nieprawdopodobnie szczere i wspierające, że wtedy zrozumiałam, dlaczego Jan tak długo był z Grażyną i dlaczego to jest tak wyjątkowa osoba [...]. To się jej po prostu należy, żeby tak powiedzieć" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości