Gwiazdy

Johnny Depp znowu zakochany? Jego serce miała skraść prawniczka. Zobaczcie, jak wygląda

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Johnny Depp znowu zakochany?

Kilka tygodni temu zakończył się proces dekady Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Już wtedy plotkowano, że aktor i jego prawniczka Camille Vasquez mają się ku sobie. Okazało się to jednak nieprawdą, gdyż serce gwiazdora ma być już zajęte przez inną prawniczkę. Zobaczcie, o kogo chodzi.

W ciągu ostatnich miesięcy media stale rozpisywały się o Johnnym Deppie i jego byłej już żonie Amber Heard, a to za sprawą "procesu dekady". Aktorzy wzajemnie oskarżali się w sądzie i nie mogli dojść do porozumienia. Rozprawa, a także fakty, jakie wyciekły z przesłuchań szokowały opinię publiczną.

Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta?
Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Johnny Depp znów zakochany?

Niektórzy przyglądali się również relacjom, jakie łączyły aktora z jego prawniczką Camille Vasquez. W mediach pojawiały się głosy, że aktor spotyka się z piękną obrończynią, jednak szybko te doniesienia zostały wyjaśnione. Aktora z prawniczką miały łączyć czysto zawodowe relacje.

Teraz zagraniczne media podają, że serca Johnny'ego Deppa jest już zajęte. Według "US Weekly" jego nową partnerką jest prawniczka, jednak nie jest to wcześniej wspomniana Camille Vasquez. Para miała się poznać w 2020 r. kiedy to aktor wytoczył proces przeciwko "The Sun" o zniesławienie, a jego obecna ukochana go reprezentowała w sądzie.

Serce gwiazdora miała skraść prawniczka

Osoba zaprzyjaźniona z parą miała powiedzieć magazynowi:

"Chemia między nimi wychodzi poza skalę. (...) To, co łączy tę dwójkę, jest bardzo poważne" - czytamy.

Nowa partnerka gwiazdora to 37-letnia Joelle Rich. Prawniczka pracuje w międzynarodowej firmie konsultingowej Schillings, która współpracuje m.in. z Meghan Markle i księciem Harrym. Joelle Rich mieszka w Londynie i jest w trakcie rozwodu ze swoim mężem, dyrektorem w korporacji Bluebox. Prawniczka ma dwoje dzieci.

Johnny Depp i Joelle Rich
Johnny Depp i Joelle Rich Johnny Depp i Joelle Rich Źródło: Getty Images North America

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości