Gwiazdy

Julia Wieniawa zrobiła tatuaż na egzotycznych wakacjach. Fani: "Absolutnie sterylne warunki"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa przebywa obecnie na słonecznych wyspach Indonezji, gdzie korzysta z dobrodziejstw natury. W mediach społecznościowych poinformowała, że wakacyjny klimat skłonił ją do spełnienia swojego marzenia. Nowy tatuaż symbolizujący życiowy balans powstał w bardzo tradycyjny sposób. Fani zaniepokojeni. "A co ze sterylnymi warunkami?" - pytają w komentarzach.

Julia Wieniawa ostatnio angażuje się w wiele projektów, a jej kariera od kilku lat nie zwalnia tempa. Nic dziwnego, że młoda gwiazda postanowiła odetchnąć na rajskiej wyspie. To właśnie tam ćwiczy jogę o zachodzie słońca, pije wodę prosto z kokosa i boso przemierza świat w poszukiwaniu równowagi. 

Julia Wieniawa ma nowy tatuaż

Aktorka za pośrednictwem Instagrama pokazała, że zdecydowała się na nowy tatuaż. Wewnętrzną część ramienia ozdobiła wzorem, który ma przypominać o życiowym balansie. Fotografię oznaczyła hasztagiem "Handpoke". Zwrot oznacza naturalny sposób tatuowania, do którego nie wykorzystuje się maszynki. 

To jednak nie wszystko. Idąc za ciosem, nowy tatuaż pojawił się także na jej dłoni, a konkretnie — na palcach. Julia Wieniawa zdecydowała, że ozdobi palec serdeczny symbolem ognia. Małe dzieła na ciele aktorki wykonał znany artysta, Sonteng Lombok. Według medialnych doniesień mężczyzna tatuował także Stinga. 

Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa
Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa Mateusz Banasiuk wyjawił, jak wyglądały przygotowania do programu "Mask Singer". Rygor podczas nagrań i rady komendosa były codziennością

Julia Wieniawa - tatuaże 

Tatuaże wykonane na Bali nie były pierwszymi zdobieniami ciała, na jakie zdecydowała się aktorka. Kilka lat temu na zdjęciu z wakacji internauci dostrzegli niewielki tatuaż przypominający znak zodiakalnego wodnika, który na co dzień skrzętnie ukrywa odzież i bielizna. Okazało się, że to logo marki odzieżowej sygnowanej nazwiskiem aktorki.

Internauci zaniepokoili się jednak tym, w jakich warunkach aktorka wykonywała zabieg malowania ciała. 

"A co ze sterylnymi warunkami?" - zapytała jedna ze zmartwionych obserwatorek. 

"Pięknie, ale ja jednak bym się bała w takich warunkach" - napisała inna fanka.

Zwrócili również uwagę, że tatuażu nie powinno się wykonywać na spalonej słońcem skórze.

"Może się nie przyjąć i źle goić" - czytamy.

Julia Wieniawa nie odpowiedziała na komentarze zmartwionych obserwatorów. Zauważyła jednak, że robienie tatuaży bywa uzależniające, więc możliwe, że z biegiem czasu na jej ciele zobaczymy więcej zdobień.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości