Gwiazdy

Justyna Steczkowska opublikowała fragment "Gogglebox". Uczestnicy porównali ją do Baby Jagi

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska

Justyna Steczkowska opublikowała fragment programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym bohaterowie postanowili skomentować wygląd wokalistki. Co na to gwiazda?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to flagowy program rozrywkowy stacji TTV. Bohaterowie z poziomu własnych kanap oglądają najróżniejsze produkcje ze wszystkich dostępnych stacji telewizyjnych i na bieżąco komentują to, co widzą. Część z czujnych komentatorów zyskała sporą rozpoznawalność, dzięki czemu realizują się również w innych programach grupy TVN.

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Justyna Steczkowska opublikowała fragment "Gogglebox"

Jednym z programów, który ochoczo komentują bohaterowie "Gogglebox", jest muzyczne show "The Voice of Poland". Jedną z gwiazd formatu jest Justyna Steczkowska, która zasiada w tamtejszym fotelu jurorskim. Wokalistka, tekściarka i osobowość medialna to jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Justyna Steczkowska aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się informacjami dotyczącymi zarówno jej życia zawodowego, jak i prywatnego.

Niedawno gwiazda, dzięki uprzejmości fanów, odkryła program "Gogglebox", czym postanowiła podzielić się z internautami. Justyna Steczkowska opublikowała fragment show, w którym bohaterowie skierowali kilka słów pod jej kierunkiem.

"Steczkowską lubię, fajna jest. Taka Baba Jaga trochę z gęby. Ale jak na 50. to się dobrze trzyma" - skwitował Dominik Abus.

Zarówno komentarz, jak i sam program, przypadł do gustu Justynie Steczkowskiej.

"'Steczkowską lubię, fajna jest. Taka Baba Jaga trochę z gęby...'. Nie znałam programu @gogglebox.ttv.pl, ale dostałam to od swoich fanów i szczerze się uśmiałam. Pozdrawiam Was przystojniaki z kanapy 'Gogglebox' i życzę miłego wieczoru" - napisała.

Leon Myszkowski w szczerej rozmowie

Justyna Steczkowska jest dumną mamą trojga dzieci: najstarszego Leona oraz Stanisława i Heleny. Artystka od wielu lat związana jest z architektem i modelem Maciejem Myszkowskim, którego poślubiła w 2000 roku. Najstarszy syn gwiazdy ma już 22 lata i coraz odważniej stawia kroki w wielkim świecie show-biznesu. Zaczynał od kulinarnego kanału w serwisie YouTube, jednak szybko zrozumiał, że to muzyka w duszy mu gra.

Leon Myszkowski był gościem Aleksandry Czajkowskiej. W cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" opowiedział o dorastaniu w blasku fleszy, miłości i wspólnym projekcie, który zrealizował jakiś czas temu z mamą.

- Zacząłem grać jako DJ, dostałem pierwszy mały kontroler i występowałem na różnych urodzinach, imprezach szkolnych, ponieważ ciężko jest grać w klubach, mając poniżej 18 lat. Później przez różne znajomości udało mi się znaleźć w klubie, jednym, drugim i kolejnym, bo to dość hermetyczna branża. Jeśli dobrze coś robisz, to szybko się rozchodzi - powiedział.

Co o współpracy z Justyną Steczkowską sądzi jej syn? Tego dowiecie się, czytając wywiad z cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?". Tylko na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości