Gwiazdy

Karolina Korwin Piotrowska wyszła z programu Kuby Wojewódzkiego. Celna uwaga Aleksandry Kwaśniewskiej

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Gwiazdy komentują zapowiedź wizyty Karoliny Korwin Piotrowskiej u Kuby Wojewódzkiego

Dawno żaden gość Kuby Wojewódzkiego nie wywołał takiego zainteresowania widzów TVN jak Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka zaskoczyła fanów show swoim zachowaniem, które można zobaczyć już w zwiastunie przyszłego odcinka. Gwiazdy komentują jej postawę.

Karolina Korwin Piotrowska znana jest m.in. z roli prezenterka stacji TVN Style, dla której prowadziła programy "Magiel towarzyski" i "Sława". Fani "Top Model" poznali ją również jako jurorkę pierwszej i drugiej edycji. Dziennikarka zajmuje się tematyką filmową. Jej najnowszą publikacją wydawniczą jest książka pt. "Wszyscy wiedzieli". To opowieść o przemocy w szkołach artystycznych i nie tylko. Właśnie z tą publikacją dziennikarka wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego w najbliższy wtorek. Już sam zwiastun wzbudził sporo emocji.

Karolina Korwin Piotrowska w mocnych słowach o Kubie Wojewódzkim

W mediach społecznościowych krąży zwiastun kolejnego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Na kanapie zasiądzie również Natalia Nykiel. Jednak to Karolina Korwin Piotrowska nie przebierała w słowach i wyznała przed kamerami, co sądzi o gospodarzu show.

"Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety nic się nie zmieniłeś — dalej jesteś głupim ciulem i debilem 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni" - wygłosiła Karolina Korwin Piotrowska w zwiastunie odcinka.

Dziennikarka opuściła studio, a Kuba Wojewódzki zdążył wypowiedzieć w jej stronę tylko krótkie zdanie.

"Ale przecież... zawsze mówisz, że nie boisz się pytań" - słyszymy na końcu nagrania.

Kacper Ruciński - czy zna polskie gwiazdy?
Kacper Ruciński - czy zna polskie gwiazdy? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwiazdy komentują zachowanie Karoliny Korwin Piotrowskiej

Obie dziennikarskie gwiazdy zamieściły zwiastun odcinka na swoich profilach na Instagramie. Pod postami pojawiło się mnóstwo komentarzy zdziwionych fanów show, a nawet innych znanych osób.

"We wtorek robię popcorn i zasiadam przed ekranem" - napisał internauta, który spodziewa się ostrego starcia w programie Kuby Wojewódzkiego.

"Cokolwiek to jest, to nie zmienia faktu, że uśmiałam się bardzo" - skomentowała rozbawiona fanka show.

"A o co poszło?" - zapytał aktor Mateusz Banasiuk.

Natalia Nykiel opublikowała tylko jedną emotikonę, która wyraża zaniepokojenie. Odpisał jej Kuba Wojewódzki: "Natalia... Przykro mi. Powodzenia".

Za to Aleksandra Kwaśniewska napisała wprost, jak odebrała zapowiedź programu z udziałem Karoliny Korwin Piotrowskiej.

"Gratki! Świetny myk promocyjny" - podsumowała dyskusję w komentarzach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości