Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska świętuje z ukochanym kolejny rok razem. "Na dobre i na złe"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Katarzyna Sokołowska od pięciu lat tworzy związek z Arturem Kozieją. Para poznała się na randce w ciemno. Jurorka "Top Model" poczuła, że to mężczyzna, z którym się doskonale dogaduje. I tak minęło im pięć lat wspólnego życia. Jaki jest ich przepis na udany związek?

Katarzyna Sokołowska nie należy do osób, które dzielą się w mediach społecznościowych prywatną częścią życia. Jurorka "Top Model" prowadzi konto na Instagramie, które służy jej w większości do pokazywania strefy zawodowej, związanej oczywiście z modą. Jednak piąta rocznica związku to specjalna okazja, którą chciała się podzielić.

Katarzyna Sokołowska świętuje piątą rocznicę związku

Przez lata związek Katarzyny Sokołowskiej i Artura Kozieja był owiany tajemnicą. Rok temu, para postanowiła rozwiać wątpliwości i udzieliła szczerego wywiadu dla "Dzień dobry TVN". Reżyserka pokazów mody i przedsiębiorca poznali się w 2017 roku podczas Wigilii w Pałacu Sobańskich. Artur Kozieja był zachwycony Katarzyną Sokołowską. Poprosił więc ich wspólną znajomą o zaaranżowanie randki.

Mężczyzna był oczarowany Katarzyną, a ona przyznała, że była zaintrygowana. "Nie mogę powiedzieć, że wpadłam pod stół w pierwszej godzinie, ale to było długie spotkanie i bardzo interesujące. Potem się szybko potoczyło" - opowiedziała w wywiedzie dla "Dzień dobry TVN".

Wczoraj para świętowała piątą rocznicę związku. Katarzyna Sokołowska zamieściła na Instagramie zdjęcie z ukochanym, które podpisała - "5 lat razem. Na dobre i na złe".

Jan Wieczorkowski o serialu Bunt
Jan Wieczorkowski o serialu Bunt Kamera programu „Co za Tydzień" pojawiła się na sesji zdjęciowej serialu „Bunt". Olivier Janiak rozmawiał z odtwórcą głównej roli, Tomasza Wilka - Janem Wieczorkowskim. Źródło: Co za Tydzień

Kim jest partner Katarzyny Sokołowskiej? Przepis na udany związek

Partner Katarzyny Sokołowskiej jest przedsiębiorcą, który zajmuje się tworzeniem projektów hotelowych w Polsce. Ma też nastoletnie córki, które są dla niego bardzo ważne. Artur Koziej docenia, że jego partnerka podziela te same wartości. "Jest rodzinna, bardzo ważne są dla niej relacje z jej rodzicami, z rodzeństwem. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Być może jest to cecha, którą nie każdy w niej widzi" - zauważył partner jurorki "Top Model".

Katarzyna Sokołowski dodała, że sukces jej związku polega m. in. na tym, że nie ma w nim kompleksów, a jest zrozumienie i wsparcie.

Zobacz także:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak/mwmedia

Pozostałe wiadomości