Gwiazdy

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie ze szpitala. Ma problemy ze zdrowiem

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Katarzyna Warnke ma problemy ze zdrowiem

Katarzyna Warnke ostatnio nie może narzekać na bark zainteresowania za strony mediów i internautów. Tym razem gwiazda zaniepokoiła fanów najnowszym zdjęciem, które opublikowała na InstaStories. Aktorka tym samym poinformowała, że trafiła do szpitala. "Przyszła kryska na Matyska" - napisała.

Katarzyna Warnke ostatnio ciągle jest na celowniku mediów. Wszystko dlatego, że gwiazda i jej wieloletni partner, Piotr Stramowski, ogłosili niespodziewane rozstanie. Od tamtej pory internauci śledzą każdy krok aktorów, sprawdzając, jak radzą sobie w nowej rzeczywistości. Byli partnerzy skrupulatnie bowiem odmawiają komentowania powodów swojej decyzji. Piotr Stramowski niedawno był śledzony przez paparazzich, natomiast sama Katarzyna Warnke co jakiś czas daje znać, co u niej słychać za pomocą Instagrama.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Katarzyna Warnke trafiła do szpitala, pokazała zdjęcie z wenflonem

Katarzyna Warnke ostatnio często publikuje mądre, życiowe cytaty, w których podkreśla, jak ważna jest wolność. Niestety aktorka tym razem nie miała dobrych wieści dla swoich fanów i przyznała tym samym, że ma problemy ze zdrowiem. Gwiazda opublikowała na InstaStories zdjęcie ze szpitala.

Na fotografii widać było rękę aktorki, na której znajdował się bandaż oraz wenflon. Katarzyna Warnke nie zdradziła, co dokładnie jej dolega.

"Przyszła kryska na Matyska" - podpisała zdjęcie.

Katarzyna Warnke trafiła do szpitala
Katarzyna Warnke trafiła do szpitala Katarzyna Warnke trafiła do szpitala Źródło: Screen/InstaStories

Życzymy jej dużo zdrowia.

Katarzyna Warnke niedawno rozstała się z Piotrem Stramowskim

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Aktorzy doczekali się dziecka, ale nigdy nie zdecydowali się na ślub i niechętnie opowiadali o swojej relacji. Fragmenty ich prywatnego życia fani mogli śledzić jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie też tam Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali o swoim rozstaniu.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - pisali na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości