Katarzyna Warnke zareagowała na doniesienia o rozstaniu z Piotrem Stramowskim

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z ulubionych show-biznesowych par Polaków. Poznali się na planie filmu "W spirali", a od 2019 roku kroczą przez życie w towarzystwie córeczki - Heleny. Niedawno media obiegła wiadomość, że ich związek przechodzi poważny kryzys. Aktorka zdecydowała się na wymowny komentarz w tej sprawie.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to para, która często występuje u swojego boku również na ekranie. Ostatnie lata obfitowały w produkcje, w których mogliśmy ich zobaczyć. Wspólne życie i praca sprawiły jednak, że media obiegły doniesienia o rozstaniu. 

Małgorzata Rozenek-Majdan uczy dzieci reagować na hejt. Bała się, że im zaszkodzi
Małgorzata Rozenek-Majdan uczy dzieci reagować na hejt. Bała się, że im zaszkodzi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Warnke o kryzysie w związku z Piotrem Stramowskim 

Media społecznościowe to skarbnica wiedzy i możliwości. Niestety oglądając setki treści publikowanych przez gwiazdy bardzo łatwo błędnie zinterpretować, czy zrozumieć ich działanie. Medialne doniesienia o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego zaczęły się, gdy paparazzi zrobili parze zdjęcia, gdy ci spędzali wspólnie czas w restauracji. Ich burzliwa rozmowa i gestykulacja stały się początkiem lawiny domysłów. 

Kolejną poszlaką dla internautów był komentarz jednego z instagramowych obserwatorów Katarzyny Warnke. Pod jednym z jej zdjęć zapytał, czy to prawda, że przeżywa w związku kryzys. Aktorka nie odpowiedziała, ale dodała do komentarza wymowne serduszko. W rozmowie z portalem Pudelek zdecydowała jednak, że zabierze głos w sprawie. 

"Głupoty" - skwitowała wymownie. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - relacja, miłość i praca

Katarzyna Warnke z każdym wywiadem i publiczną wypowiedzią zaskarbia sobie sympatię widzów. Wszystko przez niespotykaną otwartość i szczerość. W wywiadzie z Żurnalistą odniosła się do relacji z Piotrem Stramowskim. Wyznała, że jednym z najważniejszych aspektów udanej relacji jest zaufanie. 

- Nie znoszę nieścisłości, jeśli chodzi o szczerość. Moim zdaniem trzeba być do bólu szczerym ze sobą. Są ograniczenia. Oczekuję, że jak Piotrkowi będzie się podobała jakaś dziewczyna, chociaż, na szczęście, my gadamy ze sobą o tzw. dupach jak kumple, bo mi się kobiety bardzo podobają. O facetach tak nie rozmawiamy. (…) On czasami traci kontrolę i mi nawija, a ja mówię: 'no fajnie, ale ja nie jestem twoim kumplem i trochę mi jest przykro jednak' i muszę go wyhamować - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości