Gwiazdy

Keanu Reeves pojawił się na ślubie fanów. "Byłam podekscytowana"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Keanu Reeves pojawił się na weselu swoich fanów

Keanu Reeves to jeden z najbardziej lubianych hollywoodzkich gwiazd. Aktor znany jest z takich filmowych hitów jak: "Matrix" czy "Speed: Niebezpieczna prędkość". Prywatnie jest skromnym człowiekiem, który unika rozgłosu. Słynie też z hojności. Mimo dystansu do świata show-biznesu bardzo ceni swoich fanów. Zrobił im więc piękną niespodziankę.

Mimo aktorskich osiągnięć i sławy, aktor ceni sobie prywatność i w oczach fanów jest "zwykłym człowiekiem". Keanu Reeves przeznacza sporą część swojego majątku na rzecz organizacji charytatywnych. 70 procent gaży z pierwszej części serii "Matrixa", czyli aż 31,5 mln dolarów, przekazał na badania nad białaczką i leczenie tego nowotworu u dzieci. Internauci uwielbiają gwiazdora. Sprawdźcie, jakim zachowaniem znów wywołał ich uśmiech.

Keanu Reeves pojawił się na weselu swoich fanów

Jak relacjonuje "Newsweek", aktor zaskoczył pewną parę młodą z brytyjskiego hrabstwa Northamptonshire. Państwo młodzi świętowali swój ślub w hotelu Fawsley Hall regionie South Midlands. W tym samym czasie przebywał tam również Keanu Reeves. Pan młody zauważył aktora w pobliżu baru i zaprosił go na uroczystość oraz zaproponował, by wypił z nimi symbolicznego drinka. Aktor grzecznie odmówił alkoholu, ale stwierdził, że rozważy zaproszenie na wesele.

Później jeden z pracowników obsługi hotelu poinformował pannę młodą, że "na zewnątrz czeka pewien specjalny gość, który chciałby się z nią spotkać". Zaintrygowana kobieta udała się na spotkanie i nie mogła uwierzyć, kogo widzi. Keanu Reeves przygotował się na wesele. Założył nawet odświętny strój.

Sprawdźcie, co działo się później w drugiej części artykułu.

Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" na światowej premierze w Amsterdamie opowiedziały o pracy nad serialem Źródło: "Co Za Tydzień"

Keanu Reeves uwielbiany przez fanów. Docenili jego gest

Panna młoda nie mogła ukryć radości. Aktor poczuł się na tyle swobodnie, że pozwolił, by goście weselni robili mu zdjęcia.

Byłam podekscytowana, że mogę go poznać i się przedstawić. Zaprosiłam go na drinka, ale grzecznie odmówił, tłumacząc, że ma za sobą wyczerpujący lot, więc nie zabawi długo. Był przemiły i pogratulował nam ślubu. Był jednak na tyle uprzejmy, że zgodził się zrobić z nami kilka zdjęć. Niektóre zrobił nasz weselny fotograf. Co więcej, został chwilę, by porozmawiać z kilkorgiem gości i im też pozwolił zrobić fotki

Zdjęcie z nowożeńcami jest hitem w sieci. Na Twitterze wszyscy chwalą postawę aktora i są pod wrażeniem tego, że chciał uszczęśliwić małżeństwo.

"Fakt, że przypadkowa para wpadła na Keanu Reevesa w hotelowym holu, zaprosiła go na swój ślub, a on włożył garnitur i dołączył, jest dowodem, że naprawdę jest jedyny w swoim rodzaju" - skomentował aktor Luke Barnett na Twitterze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości