Gwiazdy

Były partner Kasi Kowalskiej wziął ślub. Z gwiazdą łączyło go gorące uczucie i burzliwe rozstanie

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Katarzyna Kowalska była związana z muzykiem Kostkiem Joriadisem w latach 90. Para doczekała się córki Aleksandry. Muzyk opuścił partnerkę i dziecko. Kostek Joriadis założył nową rodzinę. Przypominamy historię miłości tej pary. Poniżej zdjęcia z wesela byłego partnera piosenkarki.

Córka Kasi Kowalskiej i Kostka Joradisa jest dziś dorosłą kobietą. Lata temu jej rodziców łączyło gorące uczucie, które pozostawiło za sobą żal obu stron. Piosenkarka nie mogła ukryć rozczarowania partnerem, a on przedstawił po latach zupełnie inny obraz ich związku.

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"

Kim jest Konstanty Joradis? Były partner Kasi Kowalskiej założył nową rodzinę

Kostek Joriadis urodził się w Warszawie. Jest polskim muzykiem pochodzenia greckiego. Gra na klawiszach i trąbce. Był członkiem zespołów: Izrael, Papa Dance, Maanam, Bajm i Lady Pank. Współpracował też z grupami: Kult, De Mono, Chłopcy z Placu Broni i Wilki. W latach 1996-1997 tworzył z Kasią Kowalską. Był producentem i kompozytorem części materiału na płytę "Czekając na...". Skomponował utwór "Coś optymistycznego". W 1997 nagrał w duecie z nią singel "Jeśli chcesz kochanym być". Piosenki możecie posłuchać na końcu artykułu.

Były partner Kasi Kowalskiej wziął ślub. Na Facebooku pojawiły się zdjęcia z uroczystości, które opublikował przyjaciel pary.

"Poznali się u mnie w domu, siedem lat temu, na Pięknej, no i jest pięknie" - napisał Daniel Dyzma Kozakiewicz.

Kasia Kowalska i Kostek Joriadis. Historia miłości i rozstanie

Kasia Kowalska i Kostek Joriadis poznali się w 1996 roku. Współpraca artystyczna zbliżyła ich do siebie. Rok później piosenkarka była już w ciąży. Gdy ich córeczka Ola miała 1,5 roku, doszło do ich rozstania, o które artystka obwiniała ojca dziecka.

"Po porodzie szybko zostałam sama, bo ojciec Oli postanowił ewakuować się z naszego życia. Nie szukał żadnego kontaktu z dzieckiem, nie dał przez te lata na utrzymanie córki ani grosza. Ponieważ kontakty z nim mogły się wiązać z różnymi problemami, np. z utrudnianiem zgody na wydanie paszportu, został pozbawiony praw rodzicielskich, a Ola ma moje nazwisko" - opowiadała w rozmowie, która ukazała się na łamach "Pani".

Artystka dodała, że jej córka wytoczyła ojcu proces o alimenty, który wygrała. Jednak nie udało jej się ściągnąć od niego pieniędzy, ponieważ mężczyzna udowadniał, że nie ma wystarczających środków. W 2018 roku Kostek Joriadis postanowił przedstawić swoją wersję zdarzeń.

"Związek się zakończył i każde z nas poszło swoją drogą. Mimo rozstania ten etap uważam za bardzo ważny, bo urodziła się Ola, moje jedyne dziecko. Jej narodziny były dla nas niebywałym szczęściem, zadedykowałem jej wydaną wtedy płytę [...] Niestety nie było mi dane uczestniczyć w jej wychowaniu. Zostałem całkowicie odcięty od kontaktu z nią. Nie jest prawdą, że o dziecku zapomniałem, że nie była dla mnie ważna. Wielokrotnie próbowałem dobić się do niej, ale zawsze mi to uniemożliwiano" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale wciąż trudno nam przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości