Gwiazdy

Kourtney Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy za milion dolarów

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Kourtney Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy

Kourtney Kardashian przeżyła prawdziwy dramat. Najstarsza z sióstr Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy. Z trudem przyznała się do tego partnerowi — muzykowi Travisowi Barkerowi. Jak zareagował na informację o tym, że celebrytka zdeptała wart milion dolarów pierścionek?

Ród Kardashianów to najsłynniejsza rodzina amerykańskiego show-biznesu. Ich show "Z kamerą u Kardashianów" przyniósł jej członkom ogromną popularność. Kourtney Kardashian jest najstarszą córką Kris Jenner. Od 2021 roku celebrytka związana jest z wieloletnim przyjacielem Travisem Barkerem. W listopadzie ubiegłego roku para zaręczyła się po zaledwie kilku miesiącach wspólnego życia. Niedługo później postanowili sformalizować związek. W kwietniu 2022 roku mieli rzekomo wziąć potajemny ślub w Las Vegas.

Kourtney Kardashian i Travis Barker - potajemny ślub w Vegas

Informacją o zaręczynach para podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kourtney Kardashian opublikowała zdjęcia, na którym świeżo upieczeni narzeczeni stali na plaży w blasku zachodzącego słońca. Na wielu fotografiach celebrytka z dumą eksponowała brylantowy pierścionek, który mógł być wart nawet milion dolarów.

Niedługo później w mediach pojawiła się informacja o potajemnym ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Celebrytka i muzyk mieli powiedzieć sobie "TAK" w Las Vegas — w nocy po rozdaniu nagród Grammy. Para zadbała o prywatność — zatrudniła specjalną ochronę, która miała zadbać o usunięcie nieproszonych gości. Niektóre źródła podają, że ceremonia miała wymiar jedynie symboliczny, ponieważ celebryci nie dopełnili niezbędnych formalności.

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kourtney Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy. "Stanęłam prosto na nim"

W jednym z odcinków show "Z kamerą u Kardashianów" Kris Jenner zapytała córkę, co stało się z jej drogocennym pierścionkiem. Matka zauważyła, że Kourtney Kardashian nie miała go na palcu. Celebrytka wyznała, że niedługo po szczęśliwych zaręczynach doszło do mniej szczęśliwego incydentu. Najstarsza z sióstr Kardashian sprzątała w domu. Aby nie zniszczyć pierścionka, zdjęła wielki kamień i położyła obok. Pech chciał, że schodząc z krzesła, stanęła prosto na nim.

"Siedziałam na podłodze, składając bluzy, zdjęłam pierścionek i położyłam go tuż obok siebie, myśląc, że będzie bezpieczny. Musiałam umieścić coś na górnej półce mojej szafy, a kiedy schodziłam, stanęłam prosto na nim" - przyznała zrozpaczona.

Celebrytka nie była dumna ze swojego zachowania. Sytuację pogarszał fakt, że musiała wyznać Travisowi Barkerowi całą prawdę. Kourtney Kardashian bała się reakcji partnera - w końcu prezent nie należał do najtańszych. Jego reakcja zaskoczyła samą zainteresowaną.

"Płakałam histerycznie w mojej szafie przez długi czas. Potem zadzwoniłam do Travisa i powiedziałam: "Zrobiłam coś naprawdę bardzo złego", a on przyjął to bardzo dobrze. Ja naprawdę załamałam się nerwowo. Pomyślałam, że to najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek miałam w życiu i ją zniszczyłam" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości