Dagmara Kaźmierska na tym zdjęciu ma 18 lat. Conan to jej kopia. "Wow teraz to widać"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądała w wieku 18 lat

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest charakterystyczną osobą w polskich mediach. Od razu można ją rozpoznać w tłumie, zarówno z powodu jej wyglądu, jak i charakteru. Bohaterka show pokazała zdjęcie, gdy miała 18 lat. Fani twierdzą, że nie mam wątpliwości, do kogo Conan jest najbardziej podobny.

Dagmara Kaźmierska i jej syn są nierozłączni. Kobieta uważa Conana za swoje największe szczęście, chłopak też jest z niej dumny. Wiele osób wskazuje, że są do siebie podobni wizualnie, ale zdjęcie poniżej jest hitem, po którym od razu stwierdzicie, że Conan to skóra zdjęta z matki!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

"Królowe życia" w młodości. Jak wyglądała Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska pokazała swoim fanom zdjęcie, na którym ma zaledwie 18 lat. Już wtedy wyróżniała się w tłumie. Była pewną siebie dziewczyną. Bohaterka show TTV wspomina dawne czasy i z sentymentem opowiada o tym, co doceniała w młodości.

A któż to taki piękny i młody? Chwila po 18. urodzinach. Skóra, fura i komóra. Komóry nie było, ale kowbojki i swatch, a i owszem. Boże, jak ja się na ten piękny kolorowy zegarek cieszyłam. Człowiek kiedyś z takich drobnych rzeczy miał niesamowitą radochę. Teraz dzieciakom trudno dogodzić. Zegarek mam gdzieś do dziś

Inna "Królowa życia" zareagowała na to zdjęcie. Adrianna Eisenbach zwróciła uwagę na to, że ta fotografia najlepiej pokazuje, jak bardzo podobny jest do Dagmary Kaźmierskiej jej syn Conan.

"Ale na tym zdjęciu widać, jak Conan do ciebie podobny jest" - stwierdziła. Internauci się z nią zgodzili.

"On cały ja. Kochanie, spojrzenie spod byka też moje" - odpisała Dagmara Kaźmierska.

"Wow teraz widać, jak bardzo Conan jest do pani podobny - przyznają inni.

Dagmara Kaźmierska o swoim "pałacowym życiu"

Z ciekawostek o życiu Dagmary Kaźmierskiej można przywołać jedną o tym, że przez dwa lata studiowała prawo. Edukację przerwała przez wylot do USA. Gdy wróciła do Polski, zrealizowała swój plan życia w luksusie.

"Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam" – pisała w autobiografii.

Dagmara Kaźmierska błyszczy na zewnątrz i w środku, a to za sprawą swojego podejścia do życia.

"W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia" – podkreślała w wywiadach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości