Edzia z "Królowych życia" chce pogodzić się z Dagmarą Kaźmierską?

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Królowe życia", Dagmara Kaźmierska, Edyta

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu "Królowe życia". Przez wszystkie lata obecności na antenie, u jej boku co jakiś czas pojawiała się Edzia, najlepsza przyjaciółka. Niestety, według ostatnich doniesień i komentarzy, jakich udzielały obie panie, wiemy, że ich relacja jest zakończona. Edyta Nowak-Nawara, czyli programowa Edzia zabrała głos w sprawie.

Dagmara Kaźmierska wzięła udział w internetowym cyklu “Domówka u Dowborów”. To właśnie tam oficjalnie potwierdziła, że jej przyjaźń z Edzią dobiegła końca. Wśród komentarzy od internautów pojawiło się pytanie, jakie miejsce w jej życiu zajmuje obecnie Edyta.

"Już teraz żadne” - odpowiedziała gwiazda programu TTV.

"Królowe życia” - Edzia komentuje przyjaźń z Dagmarą Kaźmierską

"Królowe życia" to program, który cieszy się dużą popularnością wśród widzów kanału TTV. Losy bohaterów śledzą miliony osób w całej Polsce. Jedna z najbardziej wyrazistych postaci, Dagmara Kaźmierska, zaprosiła kamery do swojego domu i chętnie opowiadała o swojej codzienności oraz przyjaźni z Edytą. Niedawno jednak w internecie zawrzało, gdy okazało się, że od jakiegoś czasu panie nie były widziane w swoim towarzystwie.

"Ludzie mnie poznają, to jest bardzo fajne, bo przez to wiele rzeczy też załatwiam – tak prywatnie, jak i zawodowo, bo z mężem prowadzimy warsztat. Ale nieraz popularność jest bardzo uciążliwa. Ja bym chciała, żeby mnie nikt nie znał" - wyznała Edyta w jednym z ostatnich wywiadów. 

Dodała także, że nie chce komentować oskarżeń, jakie skierowała w jej stronę Dagmara Kaźmierska. Jak twierdzi, nie wyklucza pojednania, jednak nie wie, jak miałoby wyglądać.

"Wiadomo, że już nie będzie jak było" – powiedziała krótko.

"Hotel Paradise". Marika wprost o swoim powrocie. Chce "zlikwidować szkodniki"
"Hotel Paradise". Marika wprost o swoim powrocie. Chce "zlikwidować szkodniki"

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska o relacji z Edzią

Podczas "Domówki u Dowborów" Dagmara Kaźmierska opowiedziała, dlaczego już nie przyjaźni się z Edytą. Czy panie podadzą sobie dłonie na zgodę i ponownie zobaczymy je na ekranie telewizorów?

"Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to znaczy, że nie kocha mnie ten ktoś tak, jak ja tego kogoś. Nie są mi potrzebni tacy ludzie"- powiedziała. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości