Krzysztof Zalewski na Pol'and'Rock Festival 2023! Kto jeszcze wystąpi?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Krzysztof Zalewski na Pol'and'Rock Festival 2023

Świetna wiadomość dla fanów Krzysztofa Zalewskiego i Pol'and'Rock Festival! Artysta zagra na festiwalowej scenie. Krzysztof Zalewski to nie tylko utalentowany wokalista i autor tekstów, ale także artysta o mocnym przekazie i zaangażowaniu w sprawy społeczne. Jego koncerty zawsze są pełne energii i emocji, a jego muzyka dotyka serc słuchaczy.

Krzysztof Zalewski będzie miał okazję wystąpić na tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. To jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, którego celem jest propagowanie pozytywnych wartości, takich jak wolność, równość i braterstwo. Jest to również doskonała okazja dla artystów, aby podzielić się swoją muzyką z szeroką publicznością i przyczynić się do stworzenia pozytywnego klimatu. Występ Krzysztofa Zalewskiego uświetni tegoroczną edycję Pol'and'Rock Festival i przyniesie wiele dobrej energii i inspiracji zarówno muzykom, jak i publiczności. Kto jeszcze wystąpi podczas imprezy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Krzysztof Zalewski o koncertach w czasie wojny. "Ratują nasze zdrowie psychiczne"
Krzysztof Zalewski o koncertach w czasie wojny. "Ratują nasze zdrowie psychiczne" Krzysztof Zalewski jest obecnie w trasie koncertowej. W rozmowie z "Co Za Tydzień" opowiedział o swoim podejściu do muzyki, interakcjach z fanami i graniu w czasie wojny w Ukrainie.

Krzysztof Zalewski na Pol'and'Rock Festival 2023

Krzysztof Zalewski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych artystów na polskiej scenie muzycznej. Jego teksty są pełne mądrości, przemyśleń i refleksji, które często zmuszają słuchaczy do zastanowienia się nad swoim życiem i otaczającym światem. Muzyk nie boi się wypowiadać na tematy społeczne i polityczne, co świadczy o jego zaangażowaniu w życie publiczne i trosce o dobro wspólne. Artysta wystąpi na festiwalu organizowanym przez Jurka Owsiaka Pol'and'Rock Festival 2023. Organizatorzy ogłosili dobrą wiadomość w mediach społecznościowych.

"Jak mało kto potrafi zaczarować widownię i skutecznie rozruszać tłum pod sceną. Krzysztof Zalewski wraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Widzimy się w czwartek 3 sierpnia o godz. 23:50 pod Dużą Sceną!" - czytamy w najnowszym ogłoszeniu na Facebooku.

Krzysztof Zalewski po raz ostatni wystąpił na Pol'and'Rock Festivalu w Kostrzynie nad Odrą w 2019 roku. W rozmowie z Interią wyznał, że grał na wielu festiwalach, ale nigdzie indziej nie miał tak łatwego kontaktu z publicznością, jak na tym wydarzeniu. Artysta jest znany z doskonałego podejścia do fanów i tego, że zawsze stara się sprawić, by wszyscy wyszli z jego koncertu naładowani pozytywną energią.

Podczas jednego z występów w trakcie trasy koncertowej promującej album "Zabawa" Krzysztof Zalewski zaskoczył swoich fanów, zapraszając ich na scenę po koncercie. W programie "Co Za Tydzień" zdradził, że jest przyzwyczajony do zabawowego podejścia do muzyki i zawsze stawia sobie za punkt honoru, aby ludziom sprawić radość.

- Jestem przyzwyczajony do zabawowego podejścia do muzyki i zawsze za punkt honoru stawiam to, żeby ludzi podnieść i sprawić, by wyszli naładowani pozytywną energią - mówił w programie "Co Za Tydzień".

Po zakończeniu trasy koncertowej Krzysztof Zalewski zaczął pracę nad nowym materiałem.

Pol'and'Rock Festival 2023 – kto wystąpi?

Do tej pory wiemy, że na festiwalu organizowanym przez Jurka Owsiaka wystąpią dwa amerykańskie zespoły Biohazard i Spin Doctors, francuski producent Carpenter Brut, legenda sceny grindcore z Wielkiej Brytanii Napalm Death oraz brytyjskie kapele Apollo 440 i While She Sleeps. Polską gwiazdą festiwalu Pol'and'Rock Festival 2023 będzie Monika Brodka. Z nowych ogłoszeń dowiedzieliśmy się, że na festiwalu wystąpi także Krzysztof Zalewski oraz szwajcarski zespół Saint City Orchestra. W Czaplinku widzowie będą mogli zobaczyć także występ popularnej grupy kabaretowej Paranienormalni.

Pol'and'Rock Festival 2023 – kiedy się odbędzie?

29. edycja Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Czaplinku na lotnisku Broczyno w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, położonym między jeziorami Drawsko i Czaplino. Wcześniejsze edycje odbywały się w Kostrzynie nad Odrą. W Czaplinku festiwal odbył się także rok temu. Była to wówczas pierwsza ponownie w pełni otwarta formuła po pandemii koronawirusa.

Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości