Gwiazdy

Kuba Wojewódzki został idolem. Jak zareagował na to wyróżnienie?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki dumny z bycia idolem

Kuba Wojewódzki pochwalił się wyjątkowym osiągnięciem. Dziennikarz został idolem! W jednej ze szkół odbył się konkurs, którego laureat za wzór stawia sobie właśnie Kubę Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki słynie ze swoich trafnie opisujących rzeczywistość wpisów w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem dzieli się z internautami nie tylko życiem zawodowym, ale też, choć znacznie rzadziej, prywatnym. A ma z kim! Jego konto na Instagramie jest niezwykle popularne - Kuba Wojewódzki może pochwalić się ponad 1,5 mln liczbą obserwujących.

Kuba Wojewódzki - kariera

Dziennikarz to istny człowiek-orkiestra. Praktycznie od samego początku kariery związany był zarówno z radiem, prasą, jak i telewizją. Pierwsze kroki w dziennikarskim świecie stawiał w latach 90. Największą sławę przyniósł mu autorski talk-show, który od 2006 roku emitowany jest na antenie stacji TVN. Od ponad 15 lat na słynnych kanapach zasiadają największe nazwiska ze świata polityki, sportu i show-biznesu. Jednak fani mogą zobaczyć dziennikarza w wielu rolach. Od kilku lat występuje na deskach warszawskiego teatru "6. piętro". Ma na swoim koncie również debiut książkowy.

Kulisy programu "Mask Singer". Jak detektywi oceniają pierwsze odcinki?
Kulisy programu "Mask Singer". Jak detektywi oceniają pierwsze odcinki? Źródło: Co Za Tydzień

Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym wyróżnieniem

Dziennikarz opublikował niedawno zdjęcie, z którego może być dumny. Jak się okazuje, w jednej ze szkół odbył się konkurs, którego uczestnicy mieli za zadanie opisać w języku angielskim swojego największego idola. Laureat wybrał Kubę Wojewódzkiego. Prezenterowi najwyraźniej tak bardzo przypadło do gustu to wyjątkowe wyróżnienie, że postanowił podzielić się tym z fanami:

"Laureat konkursu z języka angielskiego pt. 'Mój największy Idol'" - napisał.

Jak widać, praca konkursowa ozdobiona została podobizną dziennikarza. Dla laureata pojawienie się w mediach społecznościowych Kuby Wojewódzkiego to zdecydowanie warta starań nagroda!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @kuba_wojewodzki_official

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości