Gwiazdy

Kylie Jenner pokazała wzruszające nagranie z czasów ciąży. "Dla naszego syna"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Para podzieliła się wzruszającym nagraniem

Kylie Jenner i Travis Scott niedawno przywitali na świecie swoje drugie dziecko - syna. Celebrytka opublikowała w sieci krótki film, który zadedykowała maluchowi. Widzimy na nim wzruszające chwile z momentu, gdy 24-latka była jeszcze w ciąży.

Kylie Jenner jest uważana za jedną z najbardziej wpływowych influencerek świata. Najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner stworzyła w sieci prawdziwe imperium i nie osiada na laurach. Oprócz bardzo udanego życia zawodowego 24-latka może pochwalić się także szczęśliwą rodziną i nie chodzi wcale o jej sławne siostry. Kylie Jenner bowiem jest już matką dwójki dzieci i bardzo angażuje się w kwestie rodzicielskie. Niedawno celebrytka powitała na świecie swoją drugą pociechę, syna, którego imienia jeszcze nie zradziła. Stworzyła dla niego wzruszające nagranie.

Kylie Jenner pokazała prywatne nagranie z czasów ciąży. Wzrusza do łez

Chłopiec urodził się 2 lutego 2022 roku i jest owocem związku Kylie Jenner z raperem Travisem Scottem. Para od początku informowała swoich fanów o kolejnych etapach ciąży celebrytki, dzieląc się z nimi swoim szczęściem. Zaledwie cztery dni po porodzie Kylie Jenner przyznała internautom, że urodziła synka, który początkowo dostał na imię Wolf. Niedawno jednak celebrytka powiedziała, że zmieniła jego imię.

"Dla waszej wiadomości - nasz syn nie nazywa się już Wolf. Po prostu naprawdę nie czuliśmy, że to do niego pasuje. Chciałam się tym podzielić, bo wciąż wszędzie widzę Wolfa" - wyjaśniła na InstaStories.

Teraz influencerka opublikowała też w sieci film, który poświęciła maluchowi. Wzruszające nagranie podpisała:

"Dla naszego syna".

Na nagraniu widzimy najważniejsze momenty dla Kylie Jenner, które wydarzyły się jeszcze przed jego przyjściem na świat. Filmik zaczyna się od dodatniego testu ciążowego, następnie 24-latka zabiera obserwatorów na pierwsze USG, gdzie towarzyszył jej Travis Scott. W pewnym momencie pojawia się też matka rapera, która z radością przyjęła wiadomość o drugiej ciąży celebrytki. Kobieta przyznała, że jej syn bardzo dojrzał, będąc w związku z Kylie Jenner.

Halina Mlynkova opowiedziała o starszym synu
Halina Mlynkova opowiedziała o starszym synu Halina Mlynkova zachwala syna. Jest w szoku, że Piotr ma taką wiedzę. Źródło: Co za Tydzień

Kylie Jenner i Travis Scott - historia miłości

Kylie Jenner i Travis Scott dziś stanowią zgraną parę, jednak nie zawsze tak było. Para zaczęła się spotykać w 2017 roku, jednak początkowo trzymali swój związek w tajemnicy i jedynie zdjęcia paparazzich udowadniały, jak wielkim darzą się uczuciem. Zaledwie kilka miesięcy później para oficjalnie potwierdziła związek. Wówczas zaczęły się też pierwsze plotki o ciąży Kylie Jenner. Celebrytka skrupulatnie nie wypowiadała się na ten temat i mocno ukrywała swój błogosławiony stan. Fani najmłodszej z sióstr Kardashian-Jenner dowiedzieli się, że została mamą dopiero po pewnym czasie od porodu. Jej pierwsze dziecko, córka Stormi Webster przyszła na świat 1 lutego 2018 roku. Kylie Jenner tłumaczyła później, że chciała się przygotować do nowej roli z dala od medialnego szumu.

Dziewczynka szybko stała się oczkiem w głowie rodziców, ale to nie przeszkodziło w kolejnych doniesieniach o kryzysie w związku pary. W październiku 2019 roku Kylie Jenner i Travis Scott ogłosili rozstanie. Media zalała wówczas fala plotek o rzekomej zdradzie rapera, jednak te doniesienia okazały się nieprawdziwe. Powodem, dla którego celebryci postanowili zakończyć swoją relację, miała być różnica priorytetów. 

Jak widać — prawdziwa miłość zawsze zwycięża i tak też było w tym przypadku. Zaledwie rok później rodzice Stormi znów byli widywani razem i szybko potwierdzili, że do siebie wrócili. W przypadku drugiej ciąży Kylie Jenner zdecydowali się jej nie ukrywać i od początku dzielili się ze światem swoim szczęściem. Teraz znów tworzą zgraną rodzinę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Dan MacMedan/Getty Images

Pozostałe wiadomości