Gwiazdy

Lara Gessler zaczynała jako nieśmiała celebrytka, dziś jest kobietą z pazurem

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Lara Gessler przeszła metamorfozę

Lara Gessler diametralnie zmieniła swój styl od czasu, gdy zaistniała w show-biznesie. Córka Magdy Gessler dziś jest odważną kobietą, która nie boi się postawić na seksapil i pokazać pazura. Celebrytka zaczynała jednak bardzo skromnie i dość nieśmiało. Zaliczyła też kilka modowych wpadek. Pamiętacie jeszcze, jak Lara Gessler wyglądała ponad dekadę temu?

Lara Gessler dziś jest wymieniana jednym tchem w gronie najlepiej ubranych polskich gwiazd, które lubią eksperymentować i bawić się modą. Córka Magdy Gessler nie wyssała jednak miłości do trendów razem z mlekiem matki i długo uczyła się tego, w czym tak naprawdę dobrze wygląda. Lata mniejszych lub większych porażek doprowadziły jednak restauratorkę na sam szczyt, z którego szybko raczej nie zejdzie. Przypominamy jej stylową metamorfozę.

Lara Gessler zaczynała skromnie, ale potem chciała pokazać za dużo

Lara Gessler zaczęła pojawiać się na popularnych ściankach w okolicy 2010 roku. Wówczas towarzyszyła na eventach swojej sławnej mamie i nie da się ukryć, że chowała się w jej cieniu. Pierwsze wyjściowe stylizacje celebrytki były bowiem bardzo nieśmiałe i ani trochę nie podkreślały dość wyrazistej osobowości Lary Gessler. Gwiazda zdawała się być niewidoczna także za sprawą makijażu, który nie wydobywał na pierwszy plan atutów jej urody.

Lara Gessler w 2010 roku
Lara Gessler w 2010 roku Lara Gessler w 2010 roku Źródło: ANDAS SZILAGYI/MWMEDIA

Lara Gessler zaliczyła wówczas skok na głęboką wodę. Z niebywale skromnych stylizacji przerzuciła się na te, które bardzo odsłaniały jej ciało. Dziesięć lat temu celebrytka pokazywała się jedynie w krótkich sukienkach, które często miały także spory dekolt. Córka Magdy Gessler próbowała wówczas pokazać drzemiący w niej seksapil, ale nie zawsze wychodziło to dobrze.

Lara Gessler w 2014 roku
Lara Gessler w 2014 roku Lara Gessler w 2014 roku Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Celebrytka z roku na rok stawała się jednak coraz bardziej świadoma własnego ciała i tego, co wygląda na niej dobrze. Nie zrezygnowała z krótkich sukienek, ale połączyła je z żakietami. Lara Gessler coraz chętniej zaczęła też eksponować swoje długie nogi i w końcu robiła to w odpowiedni sposób. Gwiazda coraz śmielej sięgała po kontrastujące stylizacje i zaczęła bawić się modą.

Lara Gessler w 2015 roku
Lara Gessler w 2015 roku Lara Gessler w 2015 roku Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak
Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak Za nami gala Elle Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana za "Ikonę stylu".

Lara Gessler dziś uchodzi za jedną z najlepiej ubranych celebrytek

Lara Gessler udowodniła modowemu światu, że chcieć to znaczy móc. Gwiazda dziś zachwyca stylem nie tylko na oficjalnych wyjściach, ale także podczas prywatnych chwil, czym często chwali się fanom. Zabawa ze stylem skończyła się dla niej zdanym egzaminem i to na mocną piątkę z plusem. Córka Magdy Gessler nie tylko popracowała nad modowym smakiem, ale także wyrzeźbiła mocniej sylwetkę i podszkoliła się w kwestii makijażu. Gwiazda lubi łączyć różne style, fasony i faktury, dlatego jej stylizacje nigdy nie są nudne. Kowbojki do eleganckiej sukienki? Chociaż to połączenie wydaje się niestandardowe, na Larze Gessler wygląda obłędnie i dziś jest jej znakiem rozpoznawczym.

Lara Gessler w 2019 roku
Lara Gessler w 2019 roku Lara Gessler w 2019 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Kowbojki różnej maści to zdecydowanie ulubione buty restauratorki. Gwiazda chętnie łączy je ze wszystkimi stylami, dopasowując ich długość, kolor i fakturę do reszty outfitu. Lara Gessler lubi stawiać na prostotę, którą łatwo potem odtworzyć w domowym zaciszu. Nie oznacza to jednak, że jej stylizacje są nudne, a wręcz przeciwnie. Córka Magdy Gessler zawsze zaskoczy fanów czymś szalonym, co jednak idealnie wpisuje się w trendy i wyróżnia ją z tłumu.

Lara Gessler w 2021 roku
Lara Gessler w 2021 roku Lara Gessler w 2021 roku Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Lara Gessler oczekuje obecnie narodzin drugiego dziecka i nawet w ciąży wygląda na czerwonym dywanie jak milion dolarów. Celebrytka zarówno wcześniej, jak i teraz z radością podkreśla swój ciążowy brzuszek i wciąż idealną figurę, wybierając obcisłe kreacje. Proste fasony restauratorka przełamuje niecodziennymi printami i kontrastującymi dodatkami. Wszystko zawsze uzupełnia bardzo naturalny, ale jednocześnie dobrze podkreślający jej urodę makijaż. Fani kochają bowiem Larę Gessler za jej nieprzerysowany styl i ogromną dawkę kobiecości.

Lara Gessler w 2022 roku
Lara Gessler w 2022 roku Lara Gessler w 2022 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości