Lara Gessler zaniepokojona chorobą córki. "W nocy miała prawie 40 stopni"

Autor:
Norbert
Żyła
Lara Gessler uczciła rocznicę śmierci ojca

Lara Gessler w swoich mediach społecznościowych opowiedziała o trudnych chwilach, jakie obecnie przeżywa. Zaniepokojona gwiazda wyznała, że dwuletnia córka Nena zmaga się z wirusem RSV. Dziewczynka ma dużą temperaturę i wymaga ciągłej obserwacji. Gwiazda opowiedziała jak radzi sobie z zaistniałą sytuacją.

Lara Gessler jest córką znanej restauratorki Magdy Gessler. Ukończyła studia w Nowym Jorku, a swoje pierwsze kroki w gastronomii stawiała w znanej kawiarni w Londynie. Obecnie Lara Gessler spełnia się jako żona i mama. Prywatnie związana jest z prawnikiem Piotrem Szelągiem, z którym ma dwójkę pociech.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Lara Gessler zaniepokojona zdrowiem dzieci

Lara Gessler i Piotr Szeląg świetnie odnajdują się w roli rodziców. Para ma dwoje dzieci. Córka Nena przyszła na świat w 2020 r. zaś syn Bernard urodził się we wrześniu 2022 r. Chociaż gwiazda chwali sobie uroki macierzyństwa, to ostatni rodzinny czas z pewnością nie jest dla niej udany.

Wszystkiemu winna jest choroba, z którą zmaga się dwuletnia pociecha gwiazdy. Chodzi o wirus RSV, który infekuje drogi oddechowe. Choroba jest szczególnie groźna dla małych dzieci i niemowląt. Dzieci gwiazdy już zmagały się ze wspomnianym wirusem tuż przed nowym rokiem.

"Ostatnie dwa dni nas tu nie było. To dlatego, że mieliśmy niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Niestety mały zaraził się RSV. Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać. Od razu napiszę, że jesteśmy już w domu i sytuacja jest stabilna" - powiedziała wtedy gwiazda.

W krótkim odstępie czasu zaraziła się również córka Lary Gessler.

"Nena też ma RSV, co jest dobrą i niedobrą wiadomością. W sensie niedobrą, bo szkoda, że jest w ogóle chora, ale dobrą w sensie tego, że jest chora na to samo i nie muszę ich izolować. Ostatnie dwa dni nie wiedzieliśmy, co jej jest, więc dom wyglądał jak niezły cyrk. Bardzo ważne jest teraz, by młody się niczym innym nie zaraził, więc izolacja dwulatki od kogokolwiek jest nie lada wyzwaniem" - dodała po niedługim czasie.

Córka Lary Gessler znowu zachorowała

Niecały miesiąc po przebytej chorobie dwuletnia Nena znowu zachorowała, co potwierdził przeprowadzony test. Stan dziewczynki jest poważny, ponieważ zmaga się również z wysoką temperaturą, o czym poinformowała córka restauratorki.

"Nena w nocy miała prawie 40 stopni C. Ot tak. Żadnych zapowiedzi, wielkich katarów, kaszlu. Ja już nie wiem, co się dzieje" - napisała rozemocjonowana gwiazda.

W związku z ponownym zarażeniem się wirusem przez córkę Lary Gessler, niezbędna jest izolacja od siebie rodzeństwa. Gwiazda poinformowała, że zarówno mąż, jak i jej synek czują się dobrze. Pozostaje nam trzymanie kciuków za szybki powrót do zdrowia pociechy gwiazdy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości